Parim rakendus inglise keele õppimiseks – iOS

Nüüd on neid, kes räägivad inglise keelt, sammu võrra ees neist, kes seda ei valda, eriti töökeskkonnas. Seda silmas pidades on tehtud palju rakendusi, mis õpetavad kedagi seda väga olulist keelt õppima ja rääkima.

Seetõttu oleme TudoCelularis eraldanud kuus rakendust, mis aitavad teil õppida. Need on: Duolingo, Babbel, Busuu, 50 keelt, Leo-ga inglise keel ja Räägi inglise keelt.

Duolingo

Sobilik:

kes soovivad uut keelt lõbusalt ja ilma selle eest maksmata õppida

Duolingo on rakendus iOS-i (iPhone, iPod Touch ja iPad) ja Androidi jaoks, mille peamine eesmärk on õpetada kõigile uut keelt õppima. Mängu kasutamisel lõpetate õppimise lõbutsemise ajal ja lisaks saate tõlkida ka algteksti õpitavasse keelde, aidates sel moel veebilehti tõlkida teistesse keeltesse. See rakendus on App Store'is täiesti tasuta, selle suurus on 27,4 MB ja see ühildub iOS 5.0 või uuema versiooniga.

Analüüsi lugemiseks klõpsake siin

Babbel

Sobilik:

kes soovivad õppida uut keelt ilma palju raha kulutamata

Babbel on rakendus iOS-i (iPhone, iPad ja iPod Touch), Androidi ja Windows Phone jaoks, mille peamine eesmärk on õpetada inglise keelt algajatele ja isegi edasijõudnutele. Uue iOS 7 jaoks täielikult kujundatud saate harjutada oma hääldust integreeritud kõnetuvastusega, treenida oma kuulmist inglise keeles rakenduses salvestatud heli abil ja oma sõnavara mitme õppetunniga. Rakendus on App Store'is tasuta (kuid kogu materjalile juurdepääsu eest kuutasuga), selle suurus on 43,1 MB ja see ühildub iOS 5.1 või uuema versiooniga.

Analüüsi lugemiseks klõpsake siin

Busuu

Sobilik:

kes soovivad õppida uut keelt, luues kontakti riigi põliselanikega

Busuu on rakendus iOS-i (iPhone, iPod Touch ja iPad) ja Androidi jaoks, mille peamine eesmärk on õpetada inglise keelt kõigile, kes laadivad selle alla audio-visuaalse õppematerjaliga, mis on hõlpsasti arusaadav emakeelena kõnelejate fotode ja salvestustega, sõnavaraosadega, dialoogide ja testidega interaktiivne. Tasuta rakendus App Store'is, suurus on 35,2 MB ja ühildub iOS 5.0 või uuemaga.

Analüüsi lugemiseks klõpsake siin

50 keelt

Sobilik:

kes tahavad õppida mitut keelt

50 keelt on rakendus iOS-i (iPhone, iPod Touch ja iPad) ja Androidi jaoks, mille põhieesmärk on pakkuda rohkem kui 40 keeles heli ja harjutusi, mis aitavad teil oma õppimist meelde jätta. See rakendus on App Store'is täiesti tasuta, selle suurus on 12,5 MB ja see ühildub iOS 4.3 või uuema versiooniga.

Analüüsi lugemiseks klõpsake siin

Inglise keeles Leo

Sobilik:

neile, kes otsivad lõbusaid võimalusi inglise keele õppimiseks või kes soovivad, et nende lapsed õpiksid keeli

Inglise keel koos Leoga on rakendus iOS-i (iPhone, iPad ja iPod Touch), Androidi ja Windows Phone jaoks, mille põhieesmärk on õpetada inglise keelt interaktiivselt ja mängida täiskasvanutele ja lastele. Õppige uusi sõnu ja harjutage harjutuste kaudu kõikjal, sest kõik harjutused asuvad teie mobiilseadmes. See rakendus on App Store'is täiesti tasuta, selle suurus on 49,5 MB ja see ühildub iOS 5.0 või uuema versiooniga.

Analüüsi lugemiseks klõpsake siin

Räägi inglise keeles

Sobilik:

kellel on juba selles keeles teadmisi

Inglise keelt rääkima on rakendus iOS-i (iPhone, iPod Touch ja iPad) ja Androidi jaoks, mille peamine eesmärk on õpetada kasutajaid rääkima ja õppima inglise keelt kõige tõhusamal viisil, et saaksite kuulda fraase, korrata fraase (salvestada samu fraase) ja reprodutseerida. ja võrrelge oma hääldust, et näha, kas räägite õigesti. Tasuta rakendus App Store'is, maht 39,3 MB ja see ühildub iOS 5.0 või uuemaga.

Analüüsi lugemiseks klõpsake siin

Inglise keele õppimine nutitelefonis on võimalik, õpingute korraldamiseks on vaja vaid pisut pühendumist ja distsipliini.

Pole kahtlust, et Duolingo on kõige tõhusam rakendus, kui kavatsete õppida uut keelt, olgu see siis inglise või muu keel, see teenus on täiesti tasuta ja pakub mõningaid väga lahedaid funktsioone, näiteks veebisaidi teksti tõlkimine, häälduskoolitus.

Kuid kui te ei pane pahaks inglise keele õppimist, on Babbel ja Busuu muud suurepärased valikud, on nende kõige huvitavam osa kontakt, mis meil võib olla teiste keeleoskajatega.

Kui soovite õppida lõbusalt või kutsuda oma last alustama inglise keele koolitust, on parim viis inglise keeles Leo-ga.