Parim rakendus oma fotode koomiksiteks muutmiseks | Kirjastus

Parim rakendus oma fotode koomiksiteks muutmiseks | Kirjastus

Sellised rakendused nagu MomentCam, MojiPop ja Cartoon Photo võimaldavad teil anda fotodele ja selfidele käsitsi karikatuuriliku välimuse pliiatsi, värvi ja filtriefektidega. Sel moel saavad Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonide kasutajad saada isiklikemaid ja loomingulisemaid pilte, mida jagada sotsiaalvõrgustikes, näiteks näiteks Facebook, Instagram, Twitter ja WhatsApp. Ressursse saab kasutada fotodega, mis on tehtud kaamera abil või galeriist saadetud failidest.

Erinevate ressursside vastu huvi tundvate kasutajate abistamiseks TechTudo kogus kümme allalaaditavat rakendust Google'i ja Apple'i poodides, Google Play ja App Store'is, mis võimaldavad muuta fotod ja videod karikatuurideks ja piltideks. Allpool loetletud võimaluste hulgas on tasuta ja tasulisi rakendusi, kuid need pakuvad tasuta prooviperioodi, mis võimaldab kasutada kõiki efekte.

Kaheksa Instagramis enim kasutatud fotoefekti; kuidas seda kasutada

1 / 11MomentCam on ĂĽks parimaid rakendusi, mis muudavad teie fotod koomiksifotodeks: Divulgao / MomentCam

MomentCam on ĂĽks parimaid rakendusi, mis muudavad teie fotod koomiksifotodeks: Divulgao / MomentCam

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

2 / 11MojiPop panid oma karikatuurid meeldivasse olukorda. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

MojiPop pani oma karikatuuri meeldivasse olukorda. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

MojiPop rakendab fotodele koomiksiefekte ja loob kasutaja fotoga ka avatari. Pärast kasutaja näo jäädvustamist, kasutades kaameraga skaneerimissüsteemi, on võimalik muuta tegelase kogu esteetikat, redigeerida näo detaile, juukseid ja soovi korral lisada tarvikuid. Nuku saab paigutada erinevatesse igapäevastesse olukordadesse ja sellisena teha lõbusaid pilte, et neid sotsiaalvõrgustike kaudu sõpradele saata. MojiPop on saadaval Androidi ja iOS-i süsteemidele.

3/11 koomiksifotost muudavad fotod oma mobiiltelefonis piltideks. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Cartoon Photo muudab fotod piltideks teie mobiiltelefonil. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Fotode koomiksid muudavad fotod ja videod ka koomiksistiilis piltideks. Tööriistamenüüst piltide jaoks ideaalse filtri valimisel on võimalik muuta pildi valgustustaset ja värvi ning jätta see isikupärastatuks. Video puhul saavad kõik kaadrid uue esteetika ja see jätab kogu salvestusele koomiksiefekti. Kasutajad saavad kasutada kohapeal tehtud fotosid või saata objekte seadme mälust. Cartoon Photo on saadaval Androidi telefonidele ja maksab 4,99 R $.

3. Cartoon Face Animatsioon

4-st / 11 Cartoon Face Animation on osa, mis on pĂĽhendatud klassikalistele karikatuuridele. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Cartoon Face Animation sisaldab klassikalistele karikatuuridele pĂĽhendatud sektsiooni Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Cartoon Face Animation pakutakse iPhone'i jaoks ja muudab fotod klassikalisteks karikatuurideks ning annab seetõttu kasutaja näole naljakaid ja naljakaid väljendeid, piltidega sarnaste kriimustustega. Ekraanil kuvatavate efektide rakendamiseks GIF-vormingus peab kasutaja valima galeriist pildi või võtma rakenduse jaoks selfie. Muud osad muudavad fotod graafilisteks ja loomingulisteks illustratsioonideks. Rakenduse tellimine maksab 78,90 R $ kuus, kuid kolme päeva jooksul on võimalik tasuta testida.

11-stMomentCam 5 sai Facebookis kuulsaks karikatuuride loomisega naljakates olukordades. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

MomentCam sai Facebookis kuulsaks karikatuuride loomisega naljakates olukordades. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Pärast 2013. aastal Facebookis viiruslikuks saamist muutnud MomentCam muutis kasutaja näo kujunduseks ja rakendas selle tavakehale, mida saab lisada paljudesse igapäevastesse olukordadesse. Kujundus võib olla mustvalge või värviline. Nägude jäädvustamiseks võite kasutada oma telefoni kaamerat või saata fotosid galeriist ja nägusid käsitsi reguleerida, nii et moonutusi ei tekiks. Seejärel valige lihtsalt oma sugu, iseloomu vanus ja muutke üksikasju, näiteks juukseid ja aksessuaare. Sellest ajast alates saab tegelasi juba piltidel kujutada. MomentCam on tasuta ning saadaval Androidi ja iOS-i jaoks.

11S fototöötlusprogramm 6 rakendab filtreid, et fotod näeksid välja nagu käsifotod: Reproduo / Marvin Costa

S fotoredaktor rakendab filtreid, et fotod näeksid välja nagu käsifotod: Reproduo / Marvin Costa

Saadaval Androidi jaoks on S Photo Editor võimeline kasutaja fotod piltideks muutma, rakendades piltidele erinevaid tekstuurifiltreid. Süsteemis saadaolevatest võimalustest on võimalik sisestada kunstiefekte või simuleerida pliiatsiga tehtud jooniseid. Huvitatud pooled saavad ideaalse efekti saavutamiseks isegi löögi intensiivsuse kindlaks määrata. Redigeerimise lõpus saab kasutaja faili telefoni mällu salvestada või Internetis jagada. S Photo Editori tellimine maksab 144,99 R $ aastas, kuid võite seda proovida kolme päeva jooksul tasuta.

7/11/11 Clip2Comic teeb peente joonistega illustratsioone. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Clip2Comic teeb kaunite joontega illustratsioone Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Clip2Comicus saadaval olevad filtrid jätavad fotod, millel on eredate värvide, peente joonte ja professionaalse ilmega pildinäidik. Pärast efekti valimist saate pilti tehniliselt kohandada, näiteks kärpida ja muuta valgustust ja detaile. See tarkvara on iPhone'i jaoks saadaval tasuta, kuid mõned eksklusiivsed funktsioonid lastakse välja ainult tasulises versioonis, mis algab R50-ga.

8/11 Prismas on filter, mis rakendab fotodele käsitsi joonistamise efekti. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Prismas on filter, mis rakendab fotodele käsitsi joonistamise efekti. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Toimetaja Prisma on tuntud selle poolest, et see annab piltidele kuulsate maalide ilme, kuid mõned platvormi filtrid muudavad fotosid ja simuleerivad käsitsi tehtud pilte. See kehtib Heisenbergi, Aviatori ja lokkis juuste efektide kohta, mis suudavad jätta pilte pliiatsijälgede ja triipudega. See rakendus, mis on tasuta saadaval Androidi ja iPhone'i jaoks, pakub kasutajatele karussellifiltreid, et nad saaksid valida oma fotodele parima võimaluse.

9-l 11ookie Camil on filtrid, et jätta fotosid koomiksistiilide või käejoonistega. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Rookie Camil on filter, et jätta koomiksistiilis või käsitsi joonistatud fotosid. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Rookie Cam on saadaval Androidi ja iPhone'i jaoks ning pakub fotode kohandamise võimalusi. Tasuta teenuse funktsioonide hulgas on efekte, mis muudavad pildid koomiksiks ja käsitsi tehtud kunstiteosteks. Parimate tulemuste saamiseks on võimalik kindlaks määrata filtri intensiivsuse tase. Lihtne kasutamine ja efektid rakendatakse mõne klõpsuga.

9. Karikatuurikunstnik ja fotopilt

10 / 11KunstirakendusA Caricatura e Foto Desenho rakendab piltidele kunstiefekte. Fotod: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Kunstniku taotlus A Caricatura e Photo Desenho rakendab piltidele kunstilisi efekte. Fotod: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Sarnaselt Prismaga rakendab ArtisA karikatuuri ja fotodisaini rakendus fotodele ka kunstilisi filtreid, sealhulgas käsitsi tehtud kunstielemente, mis simuleerivad karikatuure ja pilte. Kasutajad saavad uurida rakendust "Art Shop", et sirvida mitmesuguseid efekte, mida fotodele kiiresti rakendada. Lõpuks on pilte võimalik alla laadida või sotsiaalvõrgustikes jagada.

11/11 Photo Sketch Maker muudab fotod pliiatsijoonisteks Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Photo Sketch Maker muudab fotod pliiatsijoonisteks. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Androidi kasutajad saavad valida foto visandivaliku, et teha oma telefonides käsitsi valmistatud karikatuure. See rakendus reprodutseerib rakenduste fotosid, mis tähistavad pliiatsijälgi ja loovad seega sujuva viimistlusega pildid. Lihtsalt kasutatavast karussellist on võimalik valida erinevate pliiatsijoonistamisefektide vahel, mustvalge või värviline. See tasuta teenus võimaldab teil ka piltide suurust sotsiaalsete võrgustike jaoks sobivaks muuta.

Milline on parim tasuta pildiredaktor? Kommenteerige TechTudo foorumit.

Instagram: kuidas funktsiooni 'See päev' abil vanu fotosid lugudesse postitada

Instagram: kuidas funktsiooni 'See päev' abil vanu fotosid lugudesse postitada