Parim spordirakendus: teie Android võib muuta teie kodu jõusaaliks

Kuna sporditrenn tungib nutitelefonidesse ja Androidi kantavatesse seadmetesse, on kehaliste harjutuste tavalisemaks muutmiseks välja töötatud ja optimeeritud palju rakendusi. Sellest artiklist leiate 5 suurepärast võimalust, mis muudavad teie kodu jõusaaliks ja muudavad teie rutiini tervislikumaks. Tutvuge AndroidPIT-i redigeerijaga parimate spordirakendustega.

30 päeva Fitness Challenge

Ükskõik kui kiire meie elu on, peame oma tervise säilitamiseks võtma aega füüsiliste harjutuste tegemiseks. Hea võimalus on minna jõusaali, kuid paljud ei leia selleks aega ja panevad lõpuks selle meie jaoks väga olulise asja kõrvale.

Kuid siin on meil rakendus, mis aitab teil trenni teha kodust lahkumata, sest sama saab teha ükskõik kus ja igas soovitud kohas, teil on lihtsalt nutitelefon ja vähe ruumi treeningu alustamiseks. Selles rakenduses on rida erinevaid harjutusi, mis aitavad teil istuvast elust lahkuda.

väljakutse

30-päevane väljakutse / © NextPit (ekraanipilt)

30 päeva Fitness ChallengeInstallige Google Playsse

JE FIT – isiklik treener

Nagu nimigi ütleb, on see rakendus kahtlemata virtuaalne personaaltreener. GIF-ide, videote ja piltide kaudu väga üksikasjalike selgituste abil on see lõpuks suurepärane võimalus alustada treenimist ja parandada oma elukvaliteeti vaid mõne minutilise treeninguga iga päev.

Seda saab tasuta alla laadida Google Play poest, pakkudes rakendusesiseseid oste, näiteks põhjalikke videoid ja õpetusi. Kui te aga midagi osta ei soovi, ärge muretsege, sest kõigi edusammude lõpuleviimiseks ei pea te sentigi kulutama.

jefit

JE FIT / © NextPit (ekraanipilt)

Laadige rakendus alla siit

Kodune koolitus – varustus puudub

See on kahtlemata minu lemmik kõigi nimekirjas olevate seas, sest kui iga päev lisati 30 minutile rakenduse kasutamisele tund aega kõndimist, suutsin vaid ühe nädalaga kaotada 3 kg. Muidugi muutusid ka mu toitumisharjumused ja jätsin nädalavahetuseks ebatervisliku toidu.

Treening kodus on suurepärane rakendus, mis paneb higistama ja aitab vähendada kaloreid (kui kavatsete kaalust alla võtta) ja füüsilise tegevuse alguses lihtsalt oma tervise parandamiseks. Lõppude lõpuks teame kõik, et sõltume keha õigeks toimimiseks treeningust.

je

Kodutreening / © NextPit (ekraanipilt)

Kodune koolitus – varustus puudubInstallige Google Playsse

SWORKIT

SWORKIT on ideaalne rakendus neile, kes soovivad muuta oma kodu jõusaaliks. Rakenduse funktsionaalsus on väga lihtne: valige lihtsalt harjutus, selle eesmärk ja aeg, mida soovite harjutada. Kõiki harjutusi illustreerivad valitud seansse läbi viivad animatsioonispetsialistid ja portugali keeles hääle assistendid. SWORKIT kogub saavutusi ja medaleid, mis saadakse igas harjutatud tegevuses, omamoodi kasutajapäevikus.

SWORKIT Pro versioon (R $ 13,76) võimaldab kasutajatel salvestada treeninguid, viia läbi juhendatavaid treeninguid, mis kestavad üle 7 minuti, ning neil on täielik juurdepääs olemasolevatele treeningutele. Tasuta versioon töötab väga hästi, organiseeritud ja funktsionaalse liidesega. Suurepärane valik, mida kõik peaksid kogema!

sworkitapp

SWORKIT võib muuta teie kodu jõusaaliks / © NextPit (ekraanipilt)

Sworkiti isiklik treenerInstallige Google Playsse

Kodune koolitus

Kodused koolitused toimivad nagu SWORKIT, kuid animatsioonide treenimise asemel kohalike juhendajatega on meil joonistamisel animatsioone. Harjutusi juhendavad häälkäsklused on inglise keeles, isegi kui rakenduse vaikekeeleks on seatud Brasiilia portugali keel.

Harjutuste loetelu on jagatud ka ingliskeelseteks alamkategooriateks, kuid piltide tõttu on kirjeldusi ja treeningu eesmärke lihtne omastada. Erinevalt SWORKITist on Start Trainingil ajakava, mida saab kohandada vastavalt kasutaja ajakavale, see tähendab, et saate määratleda oma tavapärased tegevused ja neid korralikult hallata konkreetse koolituskava raames.

Lihtne liides ja rohkete reklaamidega, kuid rakendus teeb seda, mida arendaja lubas. Kodutreeninguid regulaarselt kasutades on võimalik saavutada erinevaid eesmärke ja lõimida lõplikult sobivuse vaim meie rutiini. Tasub alla laadida.

iniciotreinoapp

Start Training töötab hästi ja on täis palju animeeritud harjutusi / © NextPit (ekraanipilt)

Kodused harjutused – kõht, jalad, kehakaalu langetamineInstallige Google Playsse

Kahtlemata peame kõik tegema kehalisi harjutusi, et oma keha korralikult toimiks. See rakendus aitab teil, hea lugeja, saada paremat elukvaliteeti. Loodan, et sulle meeldib!

Milliseid spordirakendusi olete kasutanud või soovitanud?