Parim viis emoji klaviatuuri kasutamiseks iPhone’is ja Macis

Ah, emotikon… Kaasaegse suhtluse alustalad ja inglise keele kui universaalse keele võimalik järeltulija. Kõik teavad, kuidas õnneliku näo, pöidlad pihku või flamenkotantsijat WhatsAppis sõpradele saata, kuid esitan siin kĂĽsimuse: kas teate, kuidas oma iPhone’i, iPadi või Maci emotikonide klaviatuuri käsitseda ja sellest maksimumi võtta?

Kui te ei tea, siis ärge kartke midagi. Järgmistes lõikudes uurime ebatäiusliku kleebise uurimise valu ja rõõmu ning selle võimalusi Apple’i operatsioonisĂĽsteemis.

Emoji klaviatuuri lubamine

IOS-il on tõesti täielik ja hõlpsasti kasutatav emotikonklaviatuur, kuid see lĂĽlitub vaikimisi välja, kui toote välja uue iPhone’i või iPadi – pidage meeles, et ma räägin siin sĂĽsteemi natiivsest kleebiste valijast, mitte rakenduste tööriistadest nagu WhatsApp või Telegram, mida kõik teavad. .

Kasutage iPhone'is emotikone

Ă•nneks on emoji klaviatuuri lubamise protsess ĂĽsna lihtne (erinevalt eelmisest aastast, kui oli vaja installida kolmanda osapoole rakendusi ja teha palju seadeid). Lihtsalt avage seadmes rakendus Seaded ja pääsete sellele juurde Ăśldine »Klaviatuurid» Lisa uus klaviatuur. Puudutage sellel ekraanil valikut “Emoji”. Valmis!

LĂĽlituge emotikonide klaviatuurile

Kui see on sisse lĂĽlitatud, on emoji klaviatuurile lĂĽlitumine alati lihtne, kui soovite oma keskaegset verbaalset keelt lahti siduda. Selleks piisab, kui otsida iOS-i klaviatuurilt naeratav emotikonide ikoon; puudutage kleebiste kataloogi lĂĽlitumiseks.

Kasutage iPhone'is emotikone

Kui teil on kolm või enam aktiivset klaviatuuri (näiteks portugali, inglise ja emoji), asendatakse emotikonide ikoon gloobusega, sest nüüd on teil rohkem võimalusi kui ainult emotikonide klaviatuur. Kuid tee on sama.

Emotikonide kasutamine

See jaotis on natuke intuitiivne, kuid saate hõlpsalt klaviatuuri ekraani libistades uurida emotikonide tohutut maailma. Allosas olev ühevärviline ikoon eraldab kleebised kategooriatesse; esimene, mis tähistab kella, kannab enimkasutatavaid emotikone.

Kasutage iPhone'is emotikone

Mõnel emotikonil, näiteks käte ja käe žeste esindavatel, on lisaks traditsioonilisele kollasele tugi erinevatele nahatoonidele. Emotika soovitud värvi muutmiseks puudutage seda lihtsalt ja hoidke seda, nagu oleksite rõhumärgiga.

Kasutage iPhone'is emotikone

Ka iOS-i ennustusklahvistik on juba mõned aastad hõlmanud emotikone selles mõttes, et lisaks sõnade pakkumisele, mida saate kellelegi vastata või fraasi jätkata, soovitab see ka kleebiseid, mida saate oma sõnumite koosseisu lisada. Nii et pärast kellegi „Ma armastan sind” kirjutamist võib klaviatuur soovitada sĂĽdametunnist – see kuvatakse soovitatud terminist paremal.

Kasutage iPhone'is emotikone

Spetsiaalselt iMessage’iga tegelemisel on rakendusel eriline omadus: sõnumi sisestamisel tuvastab see automaatselt sõnad, mida saab asendada emotikonidega (näiteks “kingitused” või “pizza”) ja märgib need terminid, pannes need oranĹľ värv, kui lĂĽlitate emoji klaviatuurile. Kui puudutate ĂĽhte neist, asendatakse see vastava emotikoniga; Muudatuste tĂĽhistamiseks puudutage lihtsalt vastloodud kleebist.

Pidage meeles, et kõik need funktsioonid töötavad ainult iOS-i klaviatuuriga. Kui kasutate kolmanda osapoole klaviatuuri, näiteks Gboardi, peate enne iMessage’is emotikonide ennustamise ja terminite muutmise eeliste kasutamist lĂĽlituma sĂĽsteemitööriistadele.

Boonus: Macis

Nagu ĂĽlal nägime, on iOS-i juurde pääsemine emotikonidele ĂĽsna lihtne. Teisest kĂĽljest ei saa sama öelda Macide kohta: peale Touch Bariga MacBooks Pro, millel on ribal kleebiste jaoks spetsiaalne selektor, on emoji valimine Apple’i arvutites veidi vähem intuitiivne kui peaks. – kuid pärast sisestamist on käsud peaaegu automaatsed.

Kasutage Macis emotikone

Emotikoniakna aktiveerimiseks Macis vajutage lihtsalt tekstivälja aktiivsena korraga klahvi pRuum. Väikesel aknal on isegi otsinguvälja, mille abil saate otsida selliseid märksõnu nagu “raev” või “jalgpall”.

Kasutage Macis emotikone

Emotikonide täpsemaks valimiseks ja visualiseerimiseks pääsete juurde ka märgivalijale ja terviklikele sĂĽsteemi kleebistele. Selleks avage lihtsalt sĂĽsteemieelistused ja lubage jaotises „Klaviatuurid” valik „Kuva menĂĽĂĽribal klaviatuuri ja emotikonide vaataja”. Pärast seda peate lihtsalt klõpsama ribal vastaval ikoonil ja suvandil “Näita emotikone ja sĂĽmboleid” – valmis, kõik käsitsi soovitud ajal.

Kasutage Macis emotikone

· • ·

Kas teile meeldivad näpunäited? Tehke oma panused, ettepanekud ja jätke küsimus kommentaaridesse. Näeme uuesti! ?