Parimad 6 nutikella alla 10 000 INR (detsember 2018)

Nutikellad on muutunud üldlevinud sellistes riikides nagu Ameerika Ühendriigid ja Suurbritannia, kuid Indiasse pole nad veel jõudnud. Üks peamisi põhjusi, miks nutikellade populaarsus Indias on puudulik, on hind. Suurem osa välja lastud nutikelladest maksab rohkem kui 20 000 ruupiat, mis pole väike summa, mida maksta. Nii et enamik meist pole nutikellasid proovinud ega tea, mis meil puudu on. Sellepärast koostasime oma lugejate nutikellamängu alustamiseks loendi 5 parimast taskukohasest nutikellast, mida nad saavad osta. Ei, see pole seal kõige uuem ja suurem nutikell, aga see on parim taskukohane nutikell, mille leiate. Seega, kui hind on ainus asi, mis takistab teil nutikella proovimist, on siin 6 parimat nutikella, mida saate osta alla 10 000 INR:

Parim nutikell alla 10 000 INR (detsember 2018)

1. Cogito Classic nutikell

Nutikell Cogito Classic ühendab ühendusvõime ja täppiskella keerukuse. Nutikell on Valmistatud esmaklassilisest materjalist, on vastupidav ja vastupidav igapäevasele kulumisele tekkivatele pingetele mugavused. Selle nutikella üks parimaid külgi on see, et see kaasas on klassifikatsioon veekindel 10 sularahaautomaati mis muudab selle vee sissetungimise suhtes kuni meetri sügavusele vastupidavaks. Nii et saate seda tavaliselt kasutada duši all, vihmas, rannas ja isegi basseinis.

Nutikate funktsioonide osas kell teavitab teid kohe sissetulevatest kõnedest ja sõnumitest . Selle kellaga saate teha isegi selfie või juhtida oma esitusloendit. Ta võib tegutseda ka teie isikliku sobivuspartnerina, järgides teie käike ja julgustades teid oma eesmärke saavutama. Pange tähele, et neid on ainult üks ülaosas väike elektrooniline tindiekraan, mis tähendab, et te ei saa selle kella rakendusi kasutada . Nendel puudustel on suured eelised. Kuna kell ei pea suurt ekraani sisse lülitama, see võib kuluda mitu kuud, ilma et peaksite laadima . Kui soovite sportlikku ja nägusat kella, mis on ka nutikas, proovige seda.

Sobivus: Android, iOS

Osta Flipkartilt: 9 999 â‚ą

2. Bip Huami Amazfit

Xiaomi Huami Bip nutikell on üks ilusamaid ja rikkalikumad nutikellad, mida saate täna osta ja mille katus on 10 000 INR. Nutikell sarnaneb väga Apple Watchiga, mis on tegelikult hea asi, sest Apple Watch on üks kõigi aegade paremini disainitud nutikellasid. Ülal sellel on servadest kaardus 1,28-tolline ekraan, mis on kaetud 2,5D Corning Gorilla klaasiga . Kumerad servad sulanduvad ideaalselt metallist korpusega, mis muudab selle välimuse väga kõrgeks. Kellal on 40 päeva aku, mida hindate väga, kui te ei pea seda iga päev laadima, näiteks nutitelefon.

Funktsionaalsuse osas kasutab Huami Amazfiti nutikell erinevaid sensoreid, mis katavad GPS, baromeeter, geomagnetiline andur, PPG pulsiandur ja 3-teljeline kiirendusmõõtur oma tegevuse, treeningu, treeningu ja une täpseks jälgimiseks. Kell sünkroonib teie nutitelefoniga ka reaalajas ja pakub muu hulgas hõlpsasti loetavaid märguandeid, näiteks kalendriteateid, tekstsõnumeid (kohalikud ja kolmandad osapooled, sh WhatsApp, Facebook jt) ja e-posti. See on üks parimatest nutikelladest, kui mitte parim nutikell, mida saate selles hinnaklassis osta.

Sobivus: Android, iOS

Osta Flipkartilt: R 249,00 dollarit

3. Boltt Hawki nutikell

Boltt Hawki nutikell on veel üks nutikell, mida saate osta alla 10 000 INR. See nutikell näeb välja väga stiilne ja on disainitud nii, et see sarnaneb pigem traditsioonilise käekellaga kui nutikellaga. Nagu Huami Amazfit, toob ka Boltt Hawk nutikell tabelisse palju funktsioone. Esiteks, saab täpsete terviseandmete saamiseks jälgida teie tegevusi, nagu treenimine, sammud, uni ja muu . Nutikellal on ka 7 spordiala, sealhulgas sise- ja välijooks, maratonid ja palju muud, mis aitavad edastada täiustatud jälgimisandmeid.

Tema Samuti on varustatud IP68-reitinguga, mis tähendab, et see saab vihmaga hõlpsasti hakkama, koos väikese ujumisseansiga kohalikus basseinis. Teatise poolel võimaldab nutikell näha mitte ainult kõnede ja sõnumite märguandeid, vaid ka otse kellast. Muude funktsioonide hulka kuuluvad kohandatav kellanägu, sisseehitatud kompass, kaamera ja palju muud. See on üks enim funktsioonidega pakutavaid nutikellasid, mida saate selle hinnaskaalas osta.

Sobivus: Android, iOS

Osta Amazonist: R 539 dollarit

4. Marsi teller

Kui olete keegi, kellele näib, et kellaliidesed ei meeldi ja soovite midagi traditsioonilisemat, on Marciano’s Notifier just teie jaoks. Pealtnäha on Marsi teataja nagu iga teine ​​analoogkettaga tavaline kell. Vaadake siiski veidi lähemalt ja saate seda näha väike ekraaniriba, mis toimib teie nutitelefoni teavitamiskeskusena . Erinevalt teistest selles loendis olevatest nutikelladest, mis teevad mitmesuguseid asju, näiteks jälgivad teie tegevust ja unereĹľiimi, saadavad märguandeid, võimaldavad helistada, täidab Mars Notifier ainult ĂĽhte eesmärki, milleks on teavitada teid telefonis saadud teadetest.

Iga kord, kui teatis saabub, väriseb Marsi teade ettevaatlikult, et teavitada teid ja saate käe üles tõsta, et näha, millise teate olete saanud. Kuvariba võib tunduda väike, kuid see töötab hästi, kui kuvate kogu teate, liigutades teksti aeglaselt külili. Kui te pole valmis oma analoogkellast loobuma, on Mars Notifier teie jaoks õige asi.

Sobivus: Android, iOS

Osta Amazonist: LOL. 10,365

5. LĂĽlitage sisse nutikella mĂĽra

Noise Ignite on algtaseme nutikell ja on selles nimekirjas odavaim kell. Pebble’ist inspireerituna on sellel nutikellal terav 1,2-tolline ePaper-mälu LCD-ekraan, mis võimaldab teil hõlpsalt kõiki oma märguandeid vaadata . Tunnid on piisavalt selged ja päikesevalguse nähtavus pole siin probleem. Selle kella ĂĽks parimaid omadusi on see, et see on veekindel kuni 30 meetrit, mis tähendab, et saate seda kasutada kõikjal. Samuti on selle aku kasutusaeg 40 päeva, mis on rohkem kui piisav, et mitte probleeme tekitada. Kell sobib suurepäraselt sotsiaalmeedia kõnedest, sõnumitest ja märguannetest kasutajate teavitamiseks. Kuid siin pole fitnessi jälgimist. Ma mõtlen, et nutikell lubab jälgida teie und, sammude arvu ja pulssi, kuid ma kahtlen, et teie lugemine on usaldusväärne. Ostan selle kella ainult teavitusteadete jaoks, mis on ĂĽlimõnus kell.

Sobivus: Android, iOS

Osta Amazonist: R 249 dollarit

6. Metsik must panter

Kuigi selle kella tähistamisskeem võiks olla parem, on kell ise selle hinna jaoks suurepärane. Nutikell lubab küsitava hinna nimel palju ära teha ja on üks selles nimekirjas parima kvaliteediga hinna ja hinnaga tooteid. Kellal on 1,22-tolline mahtuvuslik IPS-paneel, mis on ka puutetundlik . Puutetundlik ekraan töötab tõesti hästi ja salvestab kõik kirjed viivitamata. Funktsionaalsuse osas on sellel kellal palju pakkuda. Esiteks on sellel sammulugeja ja pulsikell, mis võimaldab teil jälgida sammude arvu ja jälgida pulssi. See nutikell lubab ka teie und jälgida, kuid arvan, et paljud inimesed seda funktsiooni ei kasuta. See on suur kell ja selle magamiseks kandmine ei tundu mugav asi.

Teatiste esiküljel Suur 1,22-tolline IPS-paneel teeb teatiste edastamisega suurepärast tööd . Üks parimaid asju selle kella märguannete osas on see, et saate otsustada, millised rakendused on sobilikud märguandeid saatma ja millised mitte. See võimaldab teil hoida märguandeid minimaalsena, nii et te ei häiriks töötamise ajal tähelepanu. See kell kasutab teie telefoniga ühenduse loomiseks Bluetoothi ​​ja seda saab kasutada ka kõnede jaoks, näiteks kaamera päästikunupp ja muu. Üldiselt teeb see paljusid asju õigesti ja kui suudate selle mahuka disainiga elada, siis naudite seda kella tõesti väga.

Sobivus: Android, iOS

Osta Flipkartilt: R 299 dollarit

Ilmsustage oma päeva nende taskukohaste nutikelladega

Kuigi vähem kui 10 000 INR kategoorias olevate nutikellade jaoks pole palju valikuid, on kõik siin mainitud nutikellad väga head ja saate valida oma vajadustele vastava. Räägi meile oma lemmik nutikell. Samuti, kui kasutate juba nutikella, mida pole loendis, kuid mis väärib seal viibimist, sisestage oma nimi allpool olevasse kommentaaride jaotisesse. Armastame oma lugejaid kuulda ja teie kommentaarid on alati teretulnud.