Parimad animeeritud taustapildid teie Androidile

Google Play pood on peaaegu lõputu allikas taustapilte, mis aitavad meil seadmeid vaid ühe klõpsuga isikupärastada. Lisaks tavapärastele staatilistele piltidele saavad Androidi kasutajad hõlpsasti alla laadida ja installida animeeritud taustapilte, mida nimetatakse ka reaalajas taustapiltideks. Selles artiklis leiate kuus võimalust, mis teie telefoni veelgi isikupärasemaks muudavad.

Piksli vihm

Pixel Rain lisab teie nutitelefonile nostalgilise tunde. Selle põhjuseks on see, et see live-taustpilt sarnaneb pikslite vihmaga, mis oli Androidi piparkookidel töötanud vanema Nexuse vaikefoon. Selle rakenduse puhul pakutakse üsna palju kohandamisvõimalusi, välja arvatud langevate pikslite värvi muutmine.

Erinevalt vanadest taustapiltidest annavad puutepikslid ekraani alaosa puudutades ekraanil sĂĽgavuse kujutise.

piksli vihma live tapeet

Pixel Raini live tapeet / © NextPit

Pixel Rain Live WallpaperInstallige Google Playsse

Mets

Need on meie valiku kõige ilusamad taustapildid ja ka need, millel on kõige rohkem kohandamisvõimalusi. Stseeni kliima on võimalik valida koidiku, hämara või öö vahel ning aktiveerida ka muud tüüpi efekte, näiteks kerimine animatsiooniga ja parallaks.

Nagu ka AmbientTime, on ka Forest kaasas kellaga, lihtsalt sellega kaasneb täiendav ilmateave. Kui soovite minna sammu kaugemale, siis kui teie telefonil on selleks hea aku, saate aktiveerida funktsiooni, mis muudab taustapildi kliimat vastavalt seadme kohalikule asukohale ja kellaajale.

metsa elav tapeet

Metsa elav tapeet / © NextPit

Metsa Live WallpaperInstallige Google Playsse

AmbientTime

AmbientTime on Sony välja töötatud live-taustpilt ja see on saadaval selle kaubamärgi vanemates mudelites. See rakendus ühildub kõigi Androidi versioonidega ja kuvab ekraanil mõned peened jooned, mis aja jooksul värvi muudavad. See on väga minimalistlik tapeet, kuid teatud elegantsiga.

AmbientTime’i seadetes ei leidnud me palju täiendavaid kohandamisvõimalusi, välja arvatud võimalus lubada dĂĽnaamiline kell koos taustpildiga. See valik on tõesti huvitav, eriti kui teie lukustuskuval pole kella.

Sony Ambienttime Live Wallpaper

AmbientTime’i live tapeet / © NextPit

AmbientTime Live WallpaperInstallige Google Playsse

Elektriline ekraan

Lisaks sellele, et elektriline ekraan on dünaamiline tapeet, võib see olla hobi neile, kellele meeldib teisi hirmutada. Seda seetõttu, et see valik viib seadme ekraani taustale pidevalt välku ja kiiri, mis muudab värvi ja intensiivsust automaatselt.

Tunnistan, et olin oma seadmes selle aktiveerimisel veidi mures, kuna iga kuvatud kiir kiirgab seadmele erinevat vibratsiooni. Õnneks on seadetes võimalik see vibratsiooniefekt keelata, eelkõige seetõttu, et see on kehtetu ja kulutab palju rohkem teie telefoni akut.

Elektriline ekraan Live Wallpaper

Otsekuva reaalajas tapeet / © NextPit

Elektriline puutetundliku ekraaniga tapeetInstallige Google Playsse

Paint Stalker

Igaüks, kellele meeldib loomi tagaplaanile jätta, armastab kindlasti Kass Stalkerit. See on väga lihtne live tapeet, mis näitab kassi magavat ja ärkavat ekraani erinevates punktides. Cat Stalkeri seadetes pole palju võimalusi, välja arvatud üks võimalus muuta kasside ilmumiseks kuluvat aega.

kassi live tapeet

Kass Stalker / © NextPit

Alatu kassi live tapeetInstallige Google Playsse

ZEDGE

See viimane võimalus on võib-olla kõige praktilisem, kuna ZEDGE kogub rakenduses mitu reaalajas taustapilti ja staatilisi taustapilte. Kategooriast “elavad taustapildid” on võimalik leida erinevaid võimalusi, mis sobivad teie stiili ja teie Androidiga.

ZEDGE puhul on kõige huvitavam see, et see kuvab ainult teie seadmega ühilduvad valikud, st need, millel on ühilduv ekraani eraldusvõime. Lisaks piltidele leiate helinad ja muud kohandamisvõimalused.

zedge live tapeet

ZEDGE / © NextPit

ZEDGE ™ helinad, taustad ja ikoonidInstallige Google Playsse

Kas kasutate oma Androidis reaalajas taustapilti? Milline variant teile kõige rohkem meeldib?