contador gratis Skip to content

Parimad näpunäited Nintendo Switchi maksimeerimiseks

Parimad näpunäited Nintendo Switchi maksimeerimiseks

Teile on kätte jõudnud aeg avastada kõik, mida Nintendo Switch pakub; tea parimaid näpunäiteid

Nintendo Switch on olnud tohutu edu alates 2017. aasta alguses turule toomisest ja see erutab jätkuvalt paljusid mängijaid ka tänapäeval. Lisaks uuenduslikule ettepanekule luua hübriidkonsool, mis töötab nii kaasaskantavas režiimis kui ka teleriga ühendatud, Nintendo võitis selles mängupõlvkonnas silmapaistva koha ja on andnud meile mõned kümnendi parimad mängud Zelda legend: loodusliku hingamine, Super Mario Odüsseia ja Super Smash ülim pross (kasvava heade pealkirjade raamatukogu kõrval).

Siiski on teiega palju enamat Nintendo lüliti peale mängimise. Selles artiklis oleme kogunud kõigi uute konsoolide omanike näpunäiteid ja näpunäiteid Nintendo nad peavad teadma, et oma platvormist maksimumi saada.

Nintendo Switchi vanemlik kontroll

Kui olete isa või ema ja ostate selle Nintendo lüliti Teie lapse jaoks või kui eeldate, et seda kasutab kogu pere, on väikelaste vanusepiirangu ja suhtlemisvõimaluste seadmiseks palju võimalusi. A Nintendo pakub vanemlikku kontrolli konsoolil endal ja eraldi rakenduse kaudu iOS ja Android. Selle seadistamiseks toimige järgmiselt.

Isegi Bowser teab, et pole hea lasta oma lapsel nii kaua mängidaIsegi Bowser teab, et pole hea lasta oma lapsel nii kaua mängida

1. samm: V valikute jaoks Seadistused põhiekraanil, kaasaskantavas või režiimis liikuda lähemale;

2. samm: Kerige vasakule ribale valikute juurde Vanemakontroll ja klõpsake sellel;

3. samm: Klõpsake nuppu Vanemakontrolli sätted, esiletõstetud kast ekraani paremas servas;

Vanemakontrolli sätted leiate otse Nintendo Switchi jaotisest SeadedVanemakontrolli sätted leiate otse Nintendo Switchi jaotisest Seaded

See avab lehe, mis pakub kahte võimalust: saate määratleda lihtsad vanemlikud kontrollid, piirata mängimist vastavalt vanusele, nii et mängida saab ainult teatud järjestatud mänge või spetsiaalse nutitelefoni rakenduse abil saate määrata keerukamad vanemlikud kontrollid;

Kui otsustate mängukontrolli piirata konsoolil endal, saate erinevatele funktsioonidele, näiteks mängudele, seada vanusepiirangu ja selle, kas kasutajad saavad postitatud ekraanipilte postitada Lülita sotsiaalvõrgustikes. Suhtlus teiste mängijatega võib samuti olla piiratud.

Sektsiooni printimine ja vanusepiirangudSektsiooni printimine ja vanusepiirangud

Saate oma konto linkida Nintendo profiilile Nintendo lüliti laps, nii et nad saavad mänge osta Nintendo e-pood liinil. Kui installite need suvandid, saate neid ka piirata. Sellega seoses on juhised lülitil.

Valikutele pakutavate piirangute tase on Teismelised, lapsed, väikesed lapsed või saate valikuid ise kohandada.

Vanemlik kontroll rakenduses

Samuti on võimalik täpsustada rakenduste valikuid. Tee seda laadige see alla versioonist versioonini iOS või jaoks Android.

Piirangute seadistamine rakenduse Nintendo Switch Parental Control abil on lihtne ja kiirePiirangute seadistamine rakenduse Nintendo Switch Parental Control abil on lihtne ja kiire

Peate selle oma kontoga linkima Nintendo ja kuni Lülita saadetud koodi kaudu. Väga lihtne protsess lõpule viia.

Pärast lingitud kasutamist saate rakenduse abil määrata sisulimiidid vastavalt konsooli enda valikutele, kuid saate seda kasutada ka lapsele mänguaja pikkuse määramiseks. Konsool ei luba neid pärast määratud perioodi mängida.

Seda saab seada ka profiili järgi, kuna mitmesuguseid profiile saate ise konfigureerida Nintendo lüliti. Seda tehakse siis, kui konsooli esimest korda kasutatakse. Või võite lisada uue "Kasutaja" vahekaardil Süsteemi sätted "Kasutaja".

Profiili avatari muutmine

Kui alustate Nintendo lüliti esimest korda palutakse teil määrata profiil, valida ikoon ja isegi konto luua Nintendo pood.