contador gratis Saltar al contenido

Päris Google Play poe kinkekaart

Päris Google Play poe kinkekaart

Varem teatasime Google Play poe värskendusest versioonile 3.8.15, millel on kaks uut funktsiooni: võimalus saata kinkekaarte ja koostada sooviloend. Selgub, et paljud inimesed on kahtlustanud nende kaartide tõesuse. Uskmatute jaoks on siin Androidcentrali avaldatud pildid sellest ilust:

See on pilt kaartidest, mille väärtus on 10 ja 25 dollarit ning mis kõik on trükitud Google Play poe logoga. Nagu näeme kaardi allosas, saate seda kasutada muusika, filmide, raamatute, rakenduste ja muu ostmiseks. Brasiilia turu puhul pole muusika- ja filmiteenused veel saadaval, mis on kahetsusväärne.

Nüüd, kui kaart on saadaval, tundub tundmatu. Ma kujutan ette, et lisaks nende kaartide ostmisele Google'i enda rakendusturu kaudu on neid võimalik osta ka üldkaubanduses, näiteks raamatupoodides, suurtes supermarketite kettides, spetsiaalsetes poodides ja esmatarbekaupade kauplustes. Brasiilia jaoks pole aga midagi kinnitust leidnud.

Niisiis, pole kahtlust, et Google'i kinkekaardid tulevad, jätkem sõrmed vahele, et nad jõuaksid enne jõule Brasiiliasse, kas olete kunagi mõelnud, kui palju rakendusi saate tellida või kinkida?

Mis te arvate, kas me saame neid pilte kinnitada?

Pilt: Androidcentral

. [tagToTranslate] kinkekaart