Patendipilt näitab uut kokkupandavat Huawei nutitelefoni.  Kas see on Mate X2?

Patendipilt näitab uut kokkupandavat Huawei nutitelefoni. Kas see on Mate X2?

Huawei jätkab Hiinas juba müüdava kokkupandava nutitelefoni Mate X ülemaailmse turuletoomise etapi seadmist. Esimene partii müüdi eranditult ettevõtte veebipoes ja eelmise aasta novembris müüdi vähem kui minutiga, ehkki see oli piiratud koguses. Sel ajal ütles ta, et vaatab üle oma plaanid Mate X ülemaailmse levitamise kohta, võttes arvesse 5G saabumist maailma erinevatesse piirkondadesse.

Mobiilse maailma kontsessiooni lähenemisviisi korral on veebruari lõpuks võimalik ilmuda uue mudeli nimed Mate X2 ja prognoosida, et spetsialistid edenevad 2020. aasta lõpus. Nagu Huawei poolt EUIPO-s esitatud patendi visandist selgub, on see mudel.

Kõigepealt libiseb pliiats vertikaalsesse põhiriba, nagu on näha allosas asuvas augus. Tagaküljel on ka komplekt neljast kaamerast (algselt ainult kolm) ja esiküljel kahest. Varustuse nurgad on ümardatud, sisselülitatavate nutitelefonide kõrval, nagu Samsung Galaxy Fold. Esimene voldik, mis antakse välja esikaameraga, pole midagi uut pilti.

Arvestades, et patendid ei vasta alati toodetud seadmetele, kuid on suur võimalus, et Hiina ettevõte avaldab uudised MWC-s.