PayPal lõi planeedivälise kauplemise jaoks uue maksesüsteemi

PayPal on üks e-kaubanduse segmendis tugevalt esindatud ettevõtetest, eriti maksete valdkonnas. Ettevõte valmistub tulevikuks ja võtab kasutusele maksesüsteemi PayPal Galactic, mis töötab väljaspool planeeti Maa, et tagada rahalised tehingud, kui kosmosereisid ja võimalik, et ka laienemine hakkab reaalsuseks saama.

Praegu on PayPal Galactic ka algatus, mis soovib kosmoses tegeleda äritehingute ja maksetega. See tehnoloogia pannakse kokku kosmoseuuringute valdkonnaga seotud valitsusvälise ja mittetulundusühingu SETI ning Kosmoseturismi Seltsiga.

“Ehkki kosmoseturismi programm on avatud enamusele inimestele, tekitab see kĂĽsimusi kosmose turustamise kohta,” ĂĽtles PayPali president David Marcus pressiteate vahendusel. Samuti hoiatas tegevjuht, et raha kasutamine ei tundu olevat kĂĽsitav stsenaarium ja et tema ettevõte on tõestanud, et suudab tagada piiriĂĽleseid digitaalseid makseid.

Algatusest teavitatakse täna, 27. juunil, ja selles osalevad Buzz Aldrin, Apollo 11 astronaut ja teine ​​inimene, kes astub Kuu pinnale. Buzz Aldrin usub, et kui kosmosereisid on reaalsus, tahavad inimesed saada süsteeme ja rajatisi, mis oleksid võimalikult sarnased Maa omadega.

Kuidas pangandussüsteem peaks kohanema, milline on pettuse oht ja milliseid eeskirju on vaja, on mõned teemad, mida PayPal Galacticut reklaamivad erinevad üksused koos arutavad.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi