PC Classics, Solitaire ja Minesweeper saabuvad Windows Phone 8-ga

Klassikaline mäng Windowsile, Solitaire, FreeCell, Mahjong ja Minesweeper on nüüd saadaval Xbox Live’i integreerimisega Windows Phone’i omanikele.

Klassikaline Windowsi mängu versioon Kannatlikkust ja Miiniala avaldas Microsoft eile Windows Phone’i rakenduste poes. Muud kui see, kõige tundmatum Mahjong saadaval ka.

Kolm mängu põhinevad Internetis olemasolevatel versioonidel Windows 8, mis käivitati üle aasta tagasi arvutite ja tahvelarvutite jaoks. Patience’i ametlik nimi on Microsoft Solitaire Collection. Rakendusel, mis kaalub 43 MB, on viis mängurežiimi: Vabakell, Ämblik, Klondike, Püramiid ja TriPeaks.

Microsofti pasjansiakogu Windows Phone 8 jaoksMicrosofti pasjansiakogu Windows Phone 8 jaoks

Rakendus Minesweeper leitakse poest ka ingliskeelse nime Microsoft Minesweeper all. Alates 2012. aastast on saadaval samanimeline mäng, kuid nüüd käivitatud rakendusel on värskendatud graafika ja visuaal. Allalaaditav fail on 28 MB.

Microsofti miinilaev Windows Phone 8 jaoksMicrosofti miinilaev Windows Phone 8 jaoks

Microsoft Mahjong, kelle eesmärk on luua paatide paarid, et kõik tahvlilt ära saada, on Windowsiga töötanud alates Vistast. Windows Phone’i versioonil on samad omadused kui arvutil ja see kaalub 33 MB. Mängul on neli lauatüüpi ning sellel on Easy, Medium, Hard ja Expert tase.

Microsoft MahjongMicrosoft Mahjong Windows Phone 8 jaoks

Kõik mängud on integreeritud Xbox Live toel saavutustele, medalitele, edetabelitele, statistikale ja võimalusele alustada mängu näiteks arvutis ning jätkata nutitelefonist seal, kus pooleli jäite (või vastupidi).

See mäng Tasuta ja ühildub nutitelefonidega Windows Phone 8 vähemalt 512 MB RAM-iga.