Peagi võib Samsungil olla läbipaistva kattega mobiiltelefon
BLOG

Peagi võib Samsungil olla läbipaistva kattega mobiiltelefon

Viimaste päevade teabe kohaselt kannab järgmine ekraani klappimise võimalusega Samsungi nutitelefon nimega Galaxy Z Flip ja nagu viimastel kuudel kaasas, näeb see välja sarnane 2019. aasta Razriga.

Nüüd vastavalt veebisaidile Tule digitaalselt, võis ettevõte jälgida järgmise seadmerea Galaxy Z Flip 2 kujundust, mille üksikasjad selgusid hiljuti ettevõtte poolt registreeritud patendis. Patendiaruande kohaselt võib sellel olla osa läbipaistvast kaanest, erinev stiil ja võite tunduda pisut kummaline.

Ülaloleval pildil ilmuvad flip-telefonid on need, mida on kirjeldatud patendis ja võib-olla ka Galaxy Z Flip 2, märkmeid ei pruugita lõpuks täielikult jälgida või ei kasutata neid lõpuks, kuid need on vähemalt ettevõtte viide, seega on võimalik, et Samsung on juba rea ​​jätkamise peale mõelnud.

Samsung Galaxy Fold on nĂĽĂĽd Brasiilias saadaval hinnaga 12 999 R $

Sellel telefonil on kahe kohal olev kaamera, kaamera kohal olev läbipaistev katteosa, mis kaitseb ja suudab väikest ekraani näha. Selle tulemuseks võib olla ka väike kokkuhoid, kuna nähtav vaade on esmane, mis välistab vajaduse välisfassaadi luua.

Lisaks erineva kujundusega klapptelefonidele loetleb Samsung ka teisi mudeleid, sealhulgas ka teisi ülaltoodud kontseptsiooni järgivaid läbipaistva kaanega klapptelefonid. Selgitatakse ka toiminguid, mida saab teha S-pliiatsi abil suletud ekraaniga, sealhulgas arvutused, multimeediumi ja muu sisu juhtimine. Kui see kirjeldus läheb, peame siiski kaua ootama, et näha, kuidas see töötab.

Kuigi me ei näe neid ideid ellu viimas, võime oodata järgmist Samsungi turuletulekut, mis toimub 11. veebruaril, sealhulgas Galaxy S20 liin.

Allikas: LetsGoDigital. [TagsToTranslate] nutitelefon