Peamised on aprilli seksuaalrakendused ja digitaalsed dokumendid

Sexgame (täiskasvanute seksimängud) on lugejate keskmes TechTudo aprillis. Androidi ja iPhone’i (iOS) telefonidele mõeldud mäng ĂĽhendab erootilise väljakutse, mis lubab tugevdada paari suhteid. Isikdokumentide digitaalsetest versioonidest huvitatud inimesed seevastu võtavad teema rakenduse redaktoris loetavaima positsiooni teisele kohale. Artiklis kirjeldatakse võimalust saada SIM-kaart, CRLV, valijate registreerimiskaart ja ametlik tööluba tasuta mobiiltelefoni kaudu paberdokumentide asemel.

Uudishimu äratas ka Uberi uus makseviis, kasutades vautšereid, ja navigeerimisrakendus TomTom Go Brasil. Lisaks tõsteti esile uudishimu Apple Cardi ja Android 10 (Q) võimalike funktsioonide, uue Google’i sĂĽsteemi, mis peaks mais käivituma, vastu. Tutvuge kõige loetavamate mobiilirakendustega seotud teemadega aadressil TechTudo aprillis.

“Tinderi” töökohad: TAQE rakendus võimaldab teil töökohti sobitada

1 ĂĽheksast rakendusest, mis lubavad parandada kasutajate seksuaalelu, meelitavad avalikkuse tähelepanu – Foto: Amanda de Almeira / TechTudo

Kasutaja seksuaalelu parandamist lubav rakendus meelitab avalikkuse tähelepanu – Foto: Amanda de Almeira / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Aprilli kõige loetud lugu õpetab kasutama Sexgame’i (täiskasvanute seksimängu), mis pakub erootilist mängu eesmärgiga tugevdada partnerite vahelisi suhteid. Mängija peab teavitama asjaosaliste sugu ja seksuaalset sättumust ning järgima teenuse osutamise korraldusi, näiteks massaaĹľi andmine, suudluste tegemine keha teatud kohtades või striptiis. Mäng on Google’i ja Apple’i operatsioonisĂĽsteemidele tasuta, kuid mängul on tasuline eksklusiivsete funktsioonidega versioon, mille hind on 18,90 R $.

2. Brasiilias saadaval olevad digitaalsed dokumendid

2-st 9-st dokumendist, nagu CTPS, on mobiiltelefonides kasutamiseks ametlikud digitaalsed versioonid – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Sellistel dokumentidel nagu CTPS on mobiiltelefonides kasutamiseks mõeldud ametlikud digitaalsed versioonid – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Mõni dokument on hankinud ametlikud digitaalsed versioonid, mida saab kasutada iga päev ja millel on printimisvalikuga sama väärtus. Praegu on nutitelefonides kasutamiseks saadaval CNH digitaalne, sõidukilitsentsi registreerimistunnistus (CRLV), töö- ja sotsiaalkindlustuskaart ning valija tunnistus (e-tiitel). Selle nimekirja koostas TechTudo näitab, kuidas dokument töötab ja mida selle saamiseks teha. Kõik valikud on reguleeriva asutuse poolt lubatud ja lubavad optimeerida kasutaja aega.

3. Rivaalid Waze ja Google Maps koguvad Brasiilias ruumi

3-st 9-st Waze Rivalist ja Google Mapsist on TomTom Go Brasil eksklusiivne funktsioon – Foto: avalikustamine

Waze ja Google Mapsi konkurendil TomTom Go Brasil on eksklusiivne funktsioon – Foto: avalikustamine

TomTom Go Brasil on Androidi jaoks mõeldud navigeerimisrakendus, mis konkureerib tuntumate võimalustega, nagu Waze ja Google Maps. Aprillis avaldatud sisu näitab mõningaid huvitavaid rakenduse funktsioone, näiteks Speed ​​Radar, mis lisaks varblase asukohale näitab ka seadmete seatud kiirusepiirangut. See näitab kaardil ka kõige villitud tänavaid, isegi ilma et kasutaja marsruuti teavitaks.

Uberi 9-st uuest makseviisist 4 kasutab vautšereid ja keskendub ettevõttele – Foto: Disclosure / Uber

Uberi uus makseviis kasutab vautšereid ja on suunatud ettevõttele – Foto: Disclosure / Uber

Aprillis hakkas Uber pakkuma võidusõiduks uut makseviisi: Uberi vautšerid, mis on ettevõtetele kättesaadavad. Transporditeenus võimaldab töötaja reisi eest tasuda sooduskupongide kaudu. Lisaks maksete haldamisele saavad ettevõtted osaleda töötajate võistlustel, saavad määrata kehtivad aegumiskuupäevad ja sihtkohad reisimisviiside jaoks.

5. Uber blokeerib sobimatute sõnumite profiili

5/9 Uber: juhi ja kasutaja vahelist vestlust analĂĽĂĽsitakse, kui vestluse teel saadetakse sobimatuid sõnu – Foto: Disclosure / Uber

Uber: juhtide ja kasutajate vahelisi vestlusi analĂĽĂĽsitakse, kui vestluse teel saadetakse ebasobivaid sõnu – Foto: Avalikustamine / Uber

Transporditeenus teatas ka, et keelab jäädavalt reisijad ja juhid, kes vestluses ebasobivaid sõnumeid saadavad. Uberi tegevuse eesmärk on säilitada platvormil tervislik keskkond ja keelata diskrimineeriv, vägivaldne, solvav või seksuaalne käitumine. Selle rikkumise toime pannud profiili tuvastamiseks kasutab Uber vestluses märksõnade süsteemi.

6. Kõige alla laaditud rakendus 2019. aastal

6 9-st TikTokist on 2019. aasta esimese kvartali kõige allalaaditud rakenduste loendis – Foto: avalikustamine / TikTok

TikTok on 2019. aasta esimese kvartali kõige allalaaditud rakenduste loendis – Foto: Disclosure / TikTok

Rakendustele spetsialiseerunud turumajanduse ettevõtte SensorTower uuringus jõuti järeldusele, et WhatsApp oli 2019. aasta esimeses kvartalis allalaadimise meister, enam kui 200 miljoni installimisega Androidi ja iPhone’i seadmetele. Nimekirja ilmusid ka suhtlusvõrgustikud Facebook, Messenger ja TikTok. Uuring viidi läbi, võttes arvesse ametliku App Store’i ja Google Play poe kontonumbreid.

7. Riiklik isikut tõendav dokument

Seitse ĂĽheksast riiklikust isikut tõendavast dokumendist (DNI) tuleb välja anda 2020. aastaks – Foto: avalikustamine / TSE

Riiklik isikut tõendav dokument (DNI) tuleb käivitada 2020. aastaks – Foto: Disclosure / TSE

Artikkel rahvusliku isikut tõendava dokumendi (DNI) toimimise kohta meelitas ka lugejaid TechTudo ja see on kõige loetumate rakenduste redaktorite seitsmendal positsioonil. See teenus ühendab individuaalse maksumaksja registri (CPF), valijate registreerimise ning sünni- ja abielutunnistused, et neile saaks seadusega juurde pääseda mobiiltelefoni kaudu. Platvormi töötab välja kõrgem valimiskohus (TSE) ja selle saab alla laadida Androidi ja iOS-i operatsioonisüsteemidega nutitelefonidesse, tahvelarvutitesse ja nutikelladesse. Valitsusasutused alustavad DNI rakendamist eeldatavasti 2020. aasta märtsis.

8. Uuel Androidil on uudiseid

8-st 9-st tumedast reĹľiimist peaks jõudma Android 10 (Q) – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Tume reĹľiim peaks jõudma operatsioonisĂĽsteemi Android 10 (Q) – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Mais käivitatud Android 10 (Q) on Google’i ettevalmistamisel. Selle sĂĽsteemi uus versioon võib sarnaselt iOS-i 3D Touchiga sisaldada ka “Dark Mode”, näotuvastussĂĽsteemi ja “Deep Press”. Selles artiklis viidatud muude uudiste võimaluste hulgas on keskendumine privaatsusele, liidese kohandamisele ja töölaua reĹľiimile. Uus Android peaks käivituma Google I / O 2019-is, mis toimub ajavahemikus 7. – 9. Mai Ameerika Ăśhendriikides.

9. Apple Cardi päringud

9 9-st kĂĽsimusest ja vastusest vastasid kĂĽsimustele Apple kaartide kohta – Foto: avalikustamine / Apple

KĂĽsimused ja vastused Apple Cardsiga seotud kĂĽsimustele vastamiseks – Foto: Avalikustamine / Apple

Saidil on populaarsust kogunud ka Apple’i krediitkaarditeenuse Apple Cards käivitamine. Selles artiklis kirjeldatakse, kuidas töötavad platvormisĂĽsteemid, mis võimaldavad makseid teha nii fĂĽĂĽsilises kui ka virtuaalses ettevõttes. Pakkumise saabumisega märtsis kõrvaldab see artikkel kõik kahtlused kaardi väljaandmise, tehingute ja pangaandmete turvalisuse, intressitasude ning selle kohta, kas välismaal on võimalik makseid teha. Samuti on kirjeldatud protseduure, mida tuleb järgida kaardi varguse või kaotsimineku korral.

Mis on Waze ja Google Mapsi jaoks kõige paremini konkureerivad rakendused? Uurige seda TechTudo foorumitest.

Facebookis tutvumine: kuidas kasutada ja leida sõpru, kellele sa meeldid

Facebookis tutvumine: kuidas kasutada ja leida sõpru, kellele sa meeldid