Peatus on tõsine: Apple’i autonoomne autopark on mullusest aprillist 9 korda kahekordistunud

Kui keegi arvas, et Apple tegi neid katsetades nalja autonoomsete autode süsteem, Võin öelda, et see inimene eksib.

Nagu teatas Bloomberg, kasvab selle korporatiivse sĂĽsteemiga California teedel (peaaegu) ĂĽksi sõitvate Apple’i sõidukite arv hĂĽppeliselt. Varsti pärast umbes aasta tagasi saadud esmast luba moodustasid Apple’i isejuhtiva sõidukipargi vaid kolm autot; nĂĽĂĽd, vähem kui aasta pärast neid tagasihoidlikke algusi, on see arv kahekordistunud – registreerimisdokumentidest selgub, et ettevõttel on juba olemas Teel 27 autot.

Apple'i kasutatud Lexuse autod (Apple Car)

Kõik sõidukid on mudelid Lexus RX450h, mis on varustatud kaamera käigukasti ja anduritega, mille on välja töötanud Apple ise, nagu me selles postituses selgitasime – ilmselt on see konkreetne mudel nende ettevõtete lemmik, kes on testinud autonoomseid roolisĂĽsteeme, et moodulit oleks lihtne paigaldada.

Mis muidugi veel pole teada, on see, mis kogu sellest pingutusest välja tuleb. Apple hoiab testimist täielikult eesriide all, ametlikult kommentaare andmata, seega peame veel mõned kuud (või aastad) möödumist ootama ja see laevastik mitmekordistub, et saaksime teada selle kõige praktilisi tulemusi.

Kas see on sĂĽsteem teiste tootjate jaoks? Kas see on mĂĽstiline “Apple Car”? Tulevik näitab!

9to5Mac kaudu