Pedro Nunes Instituut avab tudengitele suvepraktika

Pedro Nunes Instituut avab tudengitele suvepraktika

Summer @ IPNi eesmärk on edendada seost ettevõtliku ökosüsteemi ja Pedro Nunes Instituudiga (IPN) seotud ettevõtete vahel.

Programm võtab vastu ülikoolide ja polütehniliste instituutide üliõpilaste taotlusi praktikale ettevõtetes, mis on paigaldatud inkubaatorisse, kiirendisse või virtuaalsete inkubatsioonilepingute alusel, samuti kõikides ettevõtetes, kes olid varem IPN-i ettevõtete inkubatsiooniprogrammiga hõlmatud.

Kandideerimisperioodile järgneb 12. juunil esitlusüritus, mille käigus saab vastuvõttev ettevõte küsitleda ühte või mitut kandidaati, et valida soovitud üks.

1991. aastal Coimbra ülikooli eestvõttel loodud Pedro Nunes Instituut on eraõiguslik mittetulundusühing, mille eesmärk on edendada innovatsiooni ja tehnoloogiasiiret, luues seoseid teadusliku ja tehnoloogilise keskkonna ning produktiivsete kangaste vahel.

Mõned Portugali olulisemad tehnoloogiaettevõtted on juba IPN-i läbinud, näiteks kriitiline tarkvara, WIT tarkvara, Crioestaminal, aktiivne kosmosetehnoloogia, Take the Wind või Feedzai.

Alates 2014. aasta lõpust on IPN koordineerinud ESA BIC Portugali, mis on üks Euroopa Kosmoseagentuuri Euroopa inkubatsioonikeskustest, kus idufirmasid toetab kosmoseside tehnoloogia maapealse sektori jaoks, aga ka idufirmad, kes soovivad siseneda äriruumide turule. .