Peeglilabor: selle rakenduse abil ei pea te fotode muutmiseks redigeerimisel “proff” olema

On fotosid, millel on nii eriline efekt, et võiksite arvata, et ainult nutitelefoniga ei saa kunagi sama tulemust. Kuid rakendus Mirror Lab on näidanud, et kellelegi muljet avaldava tulemuse saamiseks ei pea fotode ja videote jaoks uue elu andmiseks kuluma palju aega ega head tehnikat.

See on lõbus ja hõlpsasti kasutatav, kuid samas ka võimas: see on rakenduse eesmärk muuta sisu loomingulisemaks peegelfotode, kaleidoskoobi piltide ning nägude ja maastike moonutamisega.

Kuna saadaval on rohkem kui 50 filtrit, annab see rakendus teile võimaluse uurida 3D-efekte või lainetusi ja moonutusi, mis on iseenesest võimelised fotosid täielikult teisendama. Kuid see võib renderdada ka mingisuguse planeedi Maa pilte rakenduses, mis võimaldab ka heleduse ja kontrastsuse põhilisi redigeerimisi.

Kui eelistate panustada animatsioonile, saate ka seda teha, kuid selleks peate kõigepealt lubama seadetes video valiku. See rakendus on tasuta ja saadaval Androidile, kuid sellel on ka lisatasu versioon. Rohkem filtreid ja parem pildi eraldusvõime on mõned eelised neile, kes otsustavad tootmisettevõtet toetada.