contador gratis Skip to content

PES 2019 korraldab augusti alguses fännidele demo

PES 2019 korraldab augusti alguses fännidele demo

30. augustil ilmub Pro Evolution Socceri uus väljaanne, mida mängitakse aasta-aastalt koos rivaalide FIFA-ga, et pakkuda kuningate spordist parimat kogemust. PES 2019 käivitatakse arvutis, PS4 ja Xbox One’is, kuid enne seda, 8. augustil, saate alustada “sõltuvust” oma tootja Konami näpuga ettevalmistatud demoga.

Meeleavaldusel osaleb 10 klubi: Barcelona, ​​Schalke 04, Liverpool, Brasiilia meeskond Palmeiras, Flamengo ja São Paulo, Itaalia klubid AC Milano ja Milano Inter, Colo Colo de Chile ja meeskond Gallic Monacost. Tuleb ka kaks rahvusmeeskonda: Argentina Messist ja maailmameister Prantsusmaa.

Võite tugineda ka kahele saadaolevale etapile: Camp Nou, mis asub Barcelona peakorteris, ja Veltins Arena, kus mängib Schalke 04.

Selle väljaande ĂĽks uudsus on mängijate esinemissĂĽsteem, kelle käitumist väsimus suuresti mõjutab. Nii peate tähelepanu pöörama iga kord, kui vajutate nuppu “sprint” …

Vaadake kindlasti uut treilerit, mis põhineb PES 2019 demol.

Uuendus: Brasiilia meeskonna Corinthiase demos viibimise kohta anti vale teavet, kuid tõde on Flamengo koos Palmeirase ja São Pauloga.