PHC soovib oodata järgmist 30 aastat. Protsessiinnovatsioon ja rahvusvahelistumine on osa sellest

Portugali jaoks on võimalused keskendunud rohkem digitaalse ümberkujundamise võimalusele, uute suundumustega IoT, tehisintellekt ja liitreaalsus. See on teema, mida arendab PHC, töötades ka digitaalses DNA-s sündinud ettevõtetes, kus uue põlvkonna ettevõtjad otsivad tuge oma ettevõtte juhtkonnale ja keegi on nendega kaasas.

SAPO TEKi kĂĽsimusele tururiskide kohta Aafrika riikides rõhutas RogĂ©rio Canhoto, et PHC kohustus on eksisteerinud enam kui 20 aastat, eriti Mosambiigis. “See on usaldusväärne ettevõte ja me peame veenduma, et meil on tarkvara, mis ei riku ja vastab kõigele, mida juhid vajavad, ja kohustustele, mis neil on,” ĂĽtles ta. “Kasvame Mosambiigis ja see on sellega seotud, tundes, et oleme kohal ning vaatamata majanduskriisile ja finantsraskustele ning see tugevdab enesekindlust,” rõhutas ta.

Hispaania keel, ehkki lähedal, on karm turg, väga spetsiifiline ja väga konkurentsivõimeline, nagu ka Brasiilia, hoolimata keelelähedasusest. Kasv on suurem Ladina-Ameerikas, kus Peruu on oluline alus, kasv läheneb 50% -le.

Rohkem kui lihtsalt tehnoloogia

Toodete ĂĽmbermõtestamine, evolutsiooniliste stsenaariumite loomine ĂĽksikute sektorite jaoks, väljaspool kasti mõtlemine ja kasti välja viskamine põiksuunaliste uuenduste saamiseks on kõik osa loogikast, mida PHC rakendab, reageerides VUCA maailma väljakutsetele – volatiilsusele, ebakindlusele, keerukusele ja ebaselgusele.

“30 aastat tagasi olid juhtimisvahendid vananenud ning kĂĽpsus ja juhtimisvõime on meil täna erakordsed,” tunnistab RogĂ©rio Canhoto.

Kuid evolutsioonis pole kõik tarkvaratehnoloogia. „5G, ennustav töötlus ja IoT võimaldavad hallata asju, mis on praegu elutud, vormimatud, ERP haldamiseks, aga ka tehisintellekti, mitte lahedas versioonis, mille töökohad kaotavad, vaid tohutu potentsiaali tõttu automatiseerida ja muuta operatsioone süstematiseerida ”, täpsustas ta

Meeskonna uus mõtteviis keskendub ka väljakutsetele, eelkõige seetõttu, et teenusetarkvarale üleminek on üle 20 aasta vana ja selle edukaks läbimiseks kulub aega ning juhid vajavad kiiret otsuste langetamist ja juhtkonna tuge, teatades sellest, et nad saaksid kohe tegutseda.

“Koostööintellekt koos kaugtöö, hajutatud oskustega on põnev väljakutse tarkvara veelgi tähelepanuväärsemaks muutmiseks,” kinnitab juhid.

Toimetuse märkus: PHC rahvusvahelisele kohalolekule viitavaid lõike on muudetud, et täpsustada ettevõtte kontorite arvu ja asukohta.