Phil Schiller rääkis ühes intervjuus “võimatust” iPhone X-st ja iPad Pro võimalusest Maci täiendada või asendada.

Apple’i ĂĽlemaailmse turunduse asepresident, Phil Schilleron millegipärast viimasel ajal tähelepanu keskpunktist väljas olnud. See ei takistanud tal siiski pikka ja huvitavat intervjuud anda T3, mis hõlmab paljusid teemasid alates iPhone X-i päritolust kuni Pro iMacini, sealhulgas iPad ja selle roll personaalse arvutitegevuse tulevikus.

Rääkides Apple’i uusimast ja kallimast nutitelefonist, klassifitseeris Schiller oma projekti ĂĽheks kõige julgemaks asjaks, mida Apple on kunagi teinud, arvestades seadme kõiki lähtekohti, kui Cupertino erinevad meeskonnad hakkasid pakkuma ressursse ja omadusi iPhone X.

Sel ajal tundus see algul peaaegu võimatu. Tegelikult pole see lihtsalt lähedal. See tundub võimatu. Ja suuta luua see, mis näib võimatu, ja võimaldada seda – ja mitte ainult seda, vaid ka midagi, mida me armastame kasutada – on fantastiline saavutus.

Seejärel kommenteeris tegevjuht õppekõverat, mida kasutajad pidid silmitsi seisma, et hakata uut seadet kasutama – mis tõi, nagu teada, nupu Kodu eemaldamine tõttu täiesti uue liidese paradigma – osavusega. .

Ăśks asi, mida ma näen, on see, et tehnoloogiaga pole see sageli esimene katse öelda teile, mis tunne on sellega koos elada, mida tähendab selle kasutamine või kui hästi te kohanete; see on esimene kord, kui seadistate seadme omaks. See on siis, kui te tõesti otsustate: mida see tähendab? Paljudel inimestel on see mugav [o iPhone X] minutites – 30 minutit, ĂĽkskõik mis. Need pole sellised riided, millega harjumiseks nädal aega peate kandma. […] Minu arvates on see alati märk meie kõige arenenumast ja läbimõeldumast tehnoloogiast: see läheb väga kiiresti ja muudab teie mõtlemisviisi kõigest, mida kasutate.

IPhone X fotogalerii (autor MacMagazine)

Apple’i kui tehnoloogiaettevõtte ĂĽhes võtmepunktis – peaaegu sĂĽmbiootiline suhe tema meeskondade vahel riistvara ja tarkvara – ĂĽtles Schiller:

Ăśks suurepäraseid asju, mida Tim tegi, oli Apple’i koostöötöö võimu äratundmine; Ta julgustab kõiki seda ära kasutama, mitte ainult koostööd tegema, vaid kujutama meie toodetes ette asju, mis ilma selle koostööta poleks olnud võimalikud. […] Sellised tooted nagu AirPods või Apple Pencil ei töötaks ilma riist- ja tarkvaratiimita. kiip ja raadio, kõik töötavad koos, et asjad juhtuksid. Ja ma arvan, et uusim funktsioon, mis on selle koostöö tulemus, on Face ID. Teistel ettevõtetel on visioon “kasutajate näo abil blokeeringu avamisest”, kuid tegelikult ei paku ĂĽkski sama keerukat, võimekat, ĂĽldlevinud ja tarbijasõbralikku tehnoloogiat kui Face ID. Ja see on selle koostöö otsene tulemus, sest need meeskonnad on aastaid koos kõigi nende tehnoloogiatega koos töötanud lihtsa ja võimsa idee nimel.

Seejärel puudutab intervjuu keerulist punkti: kuidas Schiller seda näeb iPad Pro, selles mõttes, et tegemist on masinaga, mida Apple reklaamib kui post-PC seadet? Kas Apple’i professionaalne tahvelarvuti on Maci asendaja või lihtsalt täiendus? Juhid ĂĽritavad vastust vältida:

Oleme ausalt öeldes leidnud, et mõlemad ja see sõltub kasutajast. Mõne jaoks on iPad Pro asendaja. Asi pole selles, et viskaksite arvuti minema – inimesed seda tavaliselt ei tee. Kuid sellest saab teie peamine arvutiseade. Kõige rohkem kuulen selle kohta seda, kui inimesed ĂĽtlevad: “Ma kasutan arvutit laua taga” või “Ma kasutan oma märkmikku laua taga, kuid reisides võtan ainult iPad Pro”. […] Ja on ka teisi tarbijaid, kes täiendavad oma arvutikogemust. Nad kasutavad palju arvuteid, kuid kasutavad ka iPadi selgelt paremate ĂĽlesannete täitmiseks. […] Ja mida me proovime teha, pole öelda tarbijale, et kumbki neist vihjetest on õige või vale.

iMac Pro kasutatakse pimedas

Ka Schiller rääkis üsna palju iMac Pro, kes jõuab homme poodi (ja on tõeline metsaline):

KĂĽsisime meie insenerimeeskonnalt: “Kas saate ehitada iMac Pro, mis on tõesti mõeldud professionaalidele?” See on täiesti erinev arvuti, sees. Ja miks just nĂĽĂĽd? Sest see võttis meil kaua aega. See on suur projekt, väga suur ja on. Nad vajavad aega. […] Nagu kõigil meie toodetel, on ka meil selle kohta palju mõtteid ja tundeid, kuid tõde on: mida tarbijad meile räägivad? Ma ei jõua enam oodata.

Mis puudutab hilinemist HomePod, on tegevjuht kategooriline:

See on tõesti väga lihtne. See on täiesti uus toode. Selleks, et sellest saaks kirjeldatav toode, kulus palju tehnikat ja selleks, et see oleks kõik, mida me lootsime. Ja ma olen uhke, et olen ettevõte, mis võtab aega, et asju õigesti teha. Meie eesmärk ei ole olla “kõige”, vaid olla “parim” ja me kehtestame endale väga kõrged standardid. Me ĂĽletame neid mõnikord, kuid mitte alati. Ja kui peame olema enda vastu ausad, et midagi pole valmis, jätkame tööd seni, kuni see juhtub.

Kogu intervjuu, mis väärib lugemist, leiate siit.

9to5Mac kaudu