Philips lansseerib MacOS-i jaoks mõeldud Hue Sync’i ja võimaldab teil sĂĽnkroonida tuled oma Maci sisuga

SEE Philips on nutitulede rida, mida nimetatakse Värv. Nende abil saate stseene kokku panna (näiteks kohandusi teha, nii et keskkond vaatab suurema tõenäosusega filmi), muuta värve, lĂĽlitada maja ĂĽmber tulesid sisse / välja … kõike seda oma iPhone’i, iPadi, iPod touchi, Apple Watchi kaudu või isegi Siriga rääkida (olgu siis sisse lĂĽlitatud) seadmes või HomePodis).

NĂĽĂĽd on mänguga liitunud ka teised Apple’i seadmed; See on Mac!

Sel nädalal käivitas Philips rakenduse nii macOS-i kui ka Windowsi jaoks. SEE Hue Sync see pole nii täielik kui iOS-i rakendus, mis võimaldab teil tulede üle täielikku kontrolli omada. Tegelikult on võimalik valguste sünkroonimine praegu arvutis või teleris mängiva sisuga (mängud, videod ja muusika), et luua tõeliselt lahe efekt.

Kujutage ette, et mängite märulimängu ja teie tuled jäljendavad ekraanil plahvatust. Või lase oma filmis uimastavat päikeseloojangut vaadates oma elutuba supelda samade lillade, oranžide ja kollaste toonidega, mida ekraanil näete. Ja lõpuks viige oma muusika uuele tasemele; teie tuled saavad tantsida teie lemmiklugude taktis.

Valgustuskogemuse saate isikupärastada, seadistades soovitud heledustaseme ja vaheldades valguse muutumise kiirust vastavalt sisule (valides režiimide „Peen”, „Keskmine”, „Kõrge” ja „Intensiivne” vahel). Samuti valite muusikat kuulates žanrile vastavaks mitu erinevat värvipaletti: näiteks pastelsed värvid sobivad pehmema muusikaga, heledamad ja tugevamad toonid võivad Philipsi sõnul aga paremini sobida roki- ja tantsumuusika jaoks.

Allpool olevas videos õpetab Philips teile, kuidas arvutis rakendust konfigureerida.

Siit saate teada, kuidas seda oma teleriga kasutada (HDMI-kaabli, AirPlay, Chromecasti või Miracasti kaudu).

Rakendus Hue Sync on saadaval allalaadimiseks Philipsi veebisaidilt ja ühildub MacOS Sierra ja High Sierra seadmetega; Windowsis nõuab see versiooni 10.

AppleInsideri kaudu