Photo Sphere – saate teada, kuidas panoraamkaamerat Android 4.2-st alla laadida

Kui vaatasin uue Android 4.2 pärast selle käivitamist üle, oli operatsioonisüsteemi uue versiooni üks omadusi, mis mulle kõige rohkem silma hakkas, kindlasti kaamera. Sellel on nüüd uus kasutajaliides, uuendatud galerii ja mis kõige tähtsam funktsioon Photo Sphere. Täna seletan kuidas saate Android 4.2-st alla laadida panoraamkaamera ja pidage seda tööriista oma seadmes.

Photo Sphere – Google’i uus funktsioon 360-kraadiste piltide jaoks

Photo Sphere’i puhul on kõige muljetavaldavam see, et saame jäädvustada hiiglaslikke pilte 360 ​​° nurkadega. Uus Android 4.2 kaamera pakub ka redigeerimisvõimalusi, mis on juba Ice Cream Sandwichis. Nende hulgas on võime lisada muu hulgas ka filtreid, raame ja kontrastsusefekte.

Google lisas uued pilditöötlusfunktsioonid

360 ° foto 360 ° foto

Valikuid saab valida ekraanilt

Pilt: Michael Maier / AndroidPIT

Kaamera allalaadimine seadmest Android 4.2

Uue kaamera saamiseks peate nutitelefoni juurima. Niisiis, laadige see ZIP-fail lihtsalt alla (Android Politsei nõusolekul) ja looge Custom Recovery kaudu tavaline välklamp. Uue kaamera installimiseks ja Photo Ephere’i käivitamiseks peate seadmeseadeks seadma inglise keele (Ameerika Ăśhendriigid).

HOIATUS: Me ei vastuta probleemide eest, mis võivad ilmneda Android 4.2 kaamera- ja galeriirakenduse “vilkumisel”. Kui otsustate seda teha, soovitame kõigepealt luua oma süsteemi varukoopia (nandroid).

Tulemus

Alloleva pildi tegi täna minu kolleeg Nico Heister Berliini ĂĽhes kuulsamas kohas Alexanderplatzil, kasutades Photo Sphere’i funktsiooni. Pole paha, mis?

Rahvusvahelise sõpruse allikas (Der Brunnen der Völkerfreundschaft)

Maailmakell (Weltzeittuhr) ja teletorn (Fernsehturm)

Pilt: Nico Heister / AndroidPIT