contador gratis Saltar al contenido

Photoshop onlain: parim tasuta alternatiiv fototöötlusele

Photoshop onlain: parim tasuta alternatiiv fototöötlusele

Piltide redigeerijad on hakanud sotsiaalsete võrgustike populariseerimise kaudu muutuma viiruslikeks. Kõige kuulsamad žanriprogrammid on siiski tasulised ja piiratud riistvaraga arvutite jaoks võivad need olla väga rasked. AppGeek kogub Photoshopi jaoks võrgus ja tasuta 6 alternatiivi, mis ei lase teid käest lasta.

Valitud teenus sobib suurepäraselt neile, kes soovivad muude funktsioonide vahel põhjalikumalt redigeerida, näiteks lõigata, kasutada filtreid ja ääriseid, muuta suurust. Ja parim: ilma midagi alla laadimata. Vaata seda!

1. Pixlr

Photoshop veebis

Pixlr on veebipõhine pildiredaktor, mille visuaalid ja funktsioonid on Photoshopiga väga sarnased. Pärast muudetavate fotode valimist avage vasakpoolses menüüs olevad tööriistad.

Kujutise kärpimiseks, suuruse muutmiseks, teatud osade valimiseks ning värvi ja valgustuse kohandamiseks on olemas võimalused. See teenus pakub ka spetsiaalseid filtreid, mida saab filtreerida. Saadaval on ka kümneid tasuta pildiefekte, mis annavad sotsiaalse meedia jaoks ideaalse moodsa ilme.

Kasutajatel on ka remonditööriistad, tasuta käsijoonised ja teksti kaasamine. Samuti on lõbusad äärised, pildid ja kleebised.

Kui redigeerimistöö on lõppenud, klõpsake lihtsalt nuppu Salvesta piltide arvutisse salvestamiseks. Salvestamisel saate valida JPEG- või PNG-vormingute vahel ja valida madala, keskmise või kõrge kvaliteediga.

Mis kõige parem – ühegi eseme kasutamiseks ei pea te maksma. Kõik on tasuta saadaval.

2. Fotoramm!

Photoshop Online

Fotoram! O pakub kolme tööriistavalikut: redigeerimine, kollaaž ja kunstiline stiil. Sisene Redigeerisaavad kasutajad valida fotosid arvutist või Facebookist ning seejärel kärpida, muuta suurust, muuta küllastuse ja värvi aspekte.

Samuti on võimalik rakendada läbipaistmatut stiili (bokeh), müra ja vari. Kujutise korraldamiseks võite kasutada ka ääriseid, erinevaid efekte ja tekstuure. Kasutajad saavad ka teksti sisestada ja meeldivaid kleebiseid rakendada.

Sisene Kollaaž, Peate valima mudeli vastavalt kasutatavate fotode arvule. Seejärel saavad kasutajad kohandada soovitud viisi. Selle funktsioonide hulka kuuluvad: taustavärvi või mustri muutmine, serva paksus ning teksti ja kleebiste lisamine.

Lõpuks igaüks, kes klõpsab Kunsti stiil, Saate lõbutseda, rakendades fotodele filtreid maalide ja piltide stiilis. Kuulsatest kunsti- ja maalistiilidest inspireeritud valikuid on kümneid, näiteks Karjed, autorid Edvard Munch ja Muse, autor Pablo Picasso.

Vaadake ka 7 rakendust, et muuta oma fotod piltideks!

3. Ole funky

Photoshop veebis, Funky

Be Funky on tasuta tasuline pildiredaktor, millel on mitu tasulist elementi, ja seda saavad kasutada isegi need, kellel pole sarnaste programmide kogemust. Pärast saidile pääsemist avage see Alusta kasutamist.

Seejärel valige tüüp, mida soovite teha: foto redigeerimine, Tehke kollaaž või Loo kujundus. Valides Foto redigeerimine, valige redigeerimiseks lihtsalt pilt arvutist, Drive'ist või veebikaamerast.

Seejärel on võimalik teha klassikalisi muudatusi, näiteks lõigata, muuta suurust, muuta värve ja valgust ning lisada hägused efektid.

Saadaval on ka pildi retušeerimise üksused, näiteks naha ja punasilmsuse puuduste parandamine ja põsepuna rakendamine.

See tööriist võimaldab teil kasutada ka filtreid ja efekte ning lisada ääriseid, pilte, teksti ja tekstuure.

Sisene Tehke kollaaž, Peate valima ühe kümnetest paigutus kokkupanek ja reguleerimine. Funky olemine võimaldab lisaks servade ümardamisele soovi korral muuta nii servade paksust kui ka värvi. Saadaval on ka tekst ja graafika.

Lõpuks, kui soovite Loo kujundus, valige lihtsalt mall ja muutke kõiki aspekte, nagu sisu, teksti vorming, taustavärv ja pilt. Enamik on saadaval ainult tasuliste versioonide kasutajatele.

4. Lõuend

Photoshop Canva veebis

Canva on veebipõhine pildiredaktor, tasuta ja üsna täielik. Luba loomine paigutus juba saadaval olevatelt mudelitelt. Selle teenuse kasutamiseks peate korraks registreeruma oma Facebooki, Google'i või e-posti kontole.

Seejärel pange oma käed tainale. Kogu teie töö salvestatakse veebis, lingitud teie teenuses oleva profiiliga. V sisse Loo kujundus valida töö tüüp, mida soovite teha.

Saadaolevate võimaluste hulgas on: fotomontaaž, plakatid, sotsiaalsed võrgustikud, Instagrami postitused, Facebooki kaaned, resümeed, infograafikud ja paljud teised. Nad kõik töötavad ühtemoodi.

Esiteks peate valima mall, s.o mudel, mida kasutatakse. Enamikku neist saab tasuta kasutada, isegi kui seal on tasulisi esemeid.

Malle saab täielikult kohandada, sealhulgas teksti ja elemente nagu ruudustik, graafika, jooned, illustratsioonid, ikoonid ja muud. Kasutatav foto võib olla kasutaja omand või teenuse poolt pakutav.

Saate oma töö salvestada pildi, PowerPointi failina, lingina veebisaidile manustamiseks, suhtlusvõrgustikes jagamiseks jne.

5. Fotor

Fotor

Muud tasuta veebivalikud mitme hõlpsasti kasutatava tööriistaga. Fotor sobib ideaalselt neile, kes ei valda pilditöötluse kunsti. Nagu Be Funky, pakub see ka kolme teenusvõimalust: fototöötlus, kollaaž ja kujunduse valmistamine.

Sisene Foto redigeerimine, lihtsalt avage pilt arvutist, Fotor Cloudist, Dropboxist või Facebookist ja hakake tööle. Küljel on pakend tööriistu. Allikates PõhilineFotosid on võimalik ühe klõpsuga täiustada, kärpida erinevates formaatides, muu hulgas muuta värvi, heledust, kontrasti.

J sisse IluOn selliseid toiminguid nagu plekkide parandamine, kortsude eemaldamine ja kaalu vähendamine. Samuti on võimalik meiki kanda silmadele ja huultele. Saadaval on ka äärised, kleebised ja efektid. Nende hulgas klassikaline lõpeta (mustvalge pilt ja ainult üks värv on esile tõstetud) ja bokeh (mis ainult hävitab pildi tausta).

Kes valib Tehke kollaažKõigepealt peate valima kollaaži stiili. Seal on klassikaline, kunstiline, funky või servadega, näiteks õmblemine. Seejärel on vaja otsustada mudeli üle ja sisestada pilt tühja ossa.

Toimetatud üksuste hulgas on tekst, kleebised ja taustavärvi muutmine. Lõpuks kell Loo kujundus, kümneid mudeleid paigutus, eraldatud vastavalt kasutusviisile, näiteks lendurplakatid, kutsed jms

Lõpuks saavad kasutajad teoseid alla laadida või neid hõlpsalt oma sotsiaalvõrgustikes jagada.

6. Mulle meeldib IMG

Ma armastan IMG-d

Mulle meeldib, et IMG on tegelikult veebisait, kus pakutakse mitmeid sõltumatuid piltidega seotud teenuseid. Seal on mitu võimalust, näiteks muundur, kompressor, vesimärk kaasas, meemigeneraator ja muidugi pildiredaktor.

Pildiredaktor Mulle meeldib IMG veidi lihtsam kui selles loendis näidatud. Kuid see võib olla hea valik nii algajatele kui ka neile, kes vajavad fotol mõnda muudatust.

See teenus tagab filtrite kasutamise, suuruse muutmise ja käsitsi joonistamise. Samuti on võimalik sisestada teksti, geomeetrilisi jooniseid, kleebiseid, rakendada piire ja ümaraid nurki.

Redigeeritud pilti saab salvestada PNG- või JPG-vormingus.

Photoshop on tõesti tasuta?

Adobe pakub tavalist ja tasuta pildiredaktorit, kuid pole võrgus. Photoshop Express on allalaadimiseks saadaval Androidis, iOS-is ja Windowsis ning on palju piiratud kui tasuline tarkvaraversioon.

Photoshop express

Kuid sellest võib piisata neile, kes soovivad põhitoimetusi teha. Saadaval on mitmesuguseid filtreid ja ääriseid, mis tagab teie foto stiili parema olemasolu.

Saadaval on ka erineva suurusega lõikeriistad ning heledate, värviliste ja hägusate komponentide redigeerimine. Samuti on võimalik lisada parandusi, näiteks nahalt ja punastelt silmadelt täppide eemaldamine.

Kas teile meeldib meeldiv mõju teie postitusele? Seejärel vaadake meie suurepäraste rakenduste loendit, mis muudavad teid fotodel vanemaks. Vaadake ka 7 fotomontaažirakendust, mida peate teadma!