Photoskop pakub interaktiivseid veebitunde fotograafia kohta

Photoskopi veebisait toimib virtuaalse koolina, pannes kasutajad kaamera taha, pakkudes mõningaid eripäraseid omadusi, mida nad pole võib-olla veel õppinud. Idee on osaleda interaktiivsetes õppetundides, mis on täis näpunäiteid ja kus saate katsetada, simulatsioonide, tehnikate ja tööriistade kujul, näiteks diafragma avamine, valguse käes hoidmine, ISO või fookus.

Selles õppetükis on fotod kõige mitmekesisematest teemadest ja keskkondadest, millega saate manipuleerida, katsetada ja praktilisi tulemusi saada, koos juhendajate selgitustega. Mõned õppetunnid on mõeldud algajatele, kuid edasijõudnud fotograafid saavad ka konkreetsetesse teemadesse süveneda või neid süvendada.

Kaamera funktsioonidele keskendunud õppetundide hulgas õpitakse ka kogu fotosessiooni loomeprotsessi juhtima, sealhulgas kaamera välisseadmeid, valgustuse konfiguratsiooni, mudeli poseerimist ja stseeni kompositsiooni ning muid aspekte.

Photoskopi veebisait võimaldab kasutajatel ka fotosid, näpunäiteid ja õppetunde, kontseptsioonijuhendeid või isegi ideid platvormi täiustamiseks lisada.