contador gratis Saltar al contenido

PicPay või PayPal: võrrelge maksetaotlusi Tootlikkus

PicPay või PayPal: võrrelge maksetaotlusi Tootlikkus

PicPay ja PayPal on makserakendused Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonidele, mille eesmärk on hõlbustada finantstehinguid. See platvorm on mõeldud nii üldsusele kui ka kauplejatele ja ettevõtjatele nende endi asutamise kaudu. Kättesaadavate funktsioonide hulgas on võimalik lisaks lihtsatele igapäevastele maksetele koguda ja digitaalseid rahakotte koguda, lisaks saada soodustusi, nagu raha tagasi maksmine ja allahindlused partnerpoodides.

LUGEGE: krediiditaotlus, et saaksite veebist midagi soovitud osta

Lisaks sarnasustele on kahe rakenduse vahel ka mõned olulised erinevused. Vaadake allpool PicPay ja PayPali võrdlust ja saate teada, mis sobib kõige paremini teie vajadustele, kui maksate arveid veebis mobiiltelefoni kaudu.

PicPay või PayPal? Vaata maksetaotluste võrdlust Foto: Arte / TechTudoPicPay või PayPal? Vaata maksetaotluste võrdlust Foto: Arte / TechTudo

PicPay või PayPal? Vaata maksetaotluste võrdlust Foto: Arte / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega.

PicPay pakub mitmesuguseid maksevõimalusi. See võimaldab teil laadida oma mobiiltelefoni, maksta arveid ja arveid, teha makseid teistele inimestele ja koguda krediiti, mida kasutatakse muude teenuste, näiteks Uberi jaoks.

PayPal pakub omakorda tehingute võimaluste pisut väiksemat ulatust. Kuid see võimaldab kasutajatel ka saldosid oma kontole koguda. See summa võib toimida makseviisina, millest peab saama digitaalne rahakott ja alternatiiv krediitkaartidele.

PicPay ja PayPal võimaldavad teil koguda saldosid, mida saab kasutada digitaalsete rahakottidena. Foto: Reproduo / Daniel DutraPicPay ja PayPal võimaldavad teil koguda saldosid, mida saab kasutada digitaalsete rahakottidena. Foto: Reproduo / Daniel Dutra

PicPay ja PayPal võimaldavad teil koguda saldosid, mida saab kasutada digitaalsete rahakottidena. Foto: Reproduo / Daniel Dutra

PayPali kasutamiseks peab teil olema konto, mis on loodud tasuta ja mis peab olema lingitud e-posti aadressiga. PicPay nõuab ka kontode ja profiilide loomist, mida saab kinnitada telefoninumbrite ja e-posti kontode abil.

PicPay paistab rakenduses võimalike tehingute osas silma. See rakendus kasutab ka raha tagasi saamise meetodit, mis võimaldab taastada mitmeid platvormi kaudu tehtud makseid. Lisaks pakub PicPay partneritega ostude korral allahindlusi, mis pakuvad kasutajatele mitmesuguseid eeliseid.

PicPay julgustab ka profiilide loomise kaudu platvormi kasutajate vahelist suhtlust. Selle rakenduse saab siduda isegi kasutajakontaktidega, et luua interaktsioonide võrk, mis hõlbustab makseid kahe või enama inimese vahel. Samuti on võimalik jagada lemmikpoodides tehtud ostude andmeid.

Kasutaja seadme asukohale pääsemisel tunneb PicPay ära lähima ettevõtte ja näitab, kes pakub rakenduses makse allahindlusi. Teine oluline lisaressurss on PicPay pood, mis müüb tooteid, mis võimaldavad PicPay kaudu osa maksetele kulutatud raha tagasi saada.

PicPay-l on lisafunktsioone, näiteks suhtlemine kontaktide ja PicPay Store'i fotoga: Reproduo / Daniel DutraPicPay-l on lisafunktsioone, näiteks suhtlemine kontaktide ja PicPay Store'i fotoga: Reproduo / Daniel Dutra

PicPay-l on lisafunktsioone, näiteks suhtlemine kontaktide ja PicPay Store'i fotoga: Reproduo / Daniel Dutra

PayPal seda tüüpi suhtlust ei võimalda, kuid tasub end ära, kuna see on rahvusvaheline platvorm ja seda kasutatakse laialdaselt veebisaitidel, mis tagab finantstehingute laiema rakendamise, eriti teiste riikide kasutajatega.

Nii PayPal kui ka PicPay pakuvad ettevõtlusele suunatud versiooni, kus on professionaalne vaatajaskond ja ettevõtjad. Näiteks PicPay esitleb modaalsust PicPay Pro, mis toimib digitaalse rahakotina professionaalidele või ettevõtetele (nt kauplused või ettevõtted), millel on fikseeritud kaubanduspunktid.

PicPay PRO-le pääseb põhirakenduse kaudu Foto: Reproduo / Daniel DutraPicPay PRO-le pääseb põhirakenduse kaudu Foto: Reproduo / Daniel Dutra

PicPay PRO-le pääseb põhirakenduse kaudu Foto: Reproduo / Daniel Dutra

PayPal pakub omakorda rakendust PayPal Business, kus on rohkem võimalusi maksete ja laekumiste haldamiseks. Näiteks on võimalik luua arve makse vastuvõtmiseks, vaadata lisaks müügi toimivusele viitava graafiku nägemisele, kas arve on makstud või mitte.

Platvormi kättesaadavus

PicPay on saadaval tasuta Androidi ja iOS-iga telefonidele. PayPal omakorda eksisteerib lisaks veebiplatvormil töötamisele ka mõlemas opsüsteemis.

Mõlemad maksetaotlused on saadaval iPhone'i foto jaoks: Rubens Achilles / TechTudoMõlemad maksetaotlused on saadaval iPhone'i foto jaoks: Rubens Achilles / TechTudo

Mõlemad maksetaotlused on saadaval iPhone'i foto jaoks: Rubens Achilles / TechTudo

PayPali strateegial funktsioonide jagamiseks kaheks erinevaks rakenduseks on selle liidese eelised. Kuna PicPay koondab ühe rakenduse laia tegevusala, pakub see mõnikord liidesega palju teavet. Kuid mõlemal rakendusel on head kasutusviisid.

Veel üks PayPali esiletõst on rakenduste turbemehhanism. Näiteks pole kasutamise ajal võimalik ekraanipilte teha, mis tagab rakenduse teostatud tehingute andmete vastu natuke suurema kaitse.

Milline on parim rakendus raha teenimiseks? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse.

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?