PictNews on nüüd saadaval App Store’is

Rääkisime sellest eelmisel nädalal ja see on nüüd ametlik: Brasiilia rakendus PictNews on Apple heaks kiitnud ja on nüüd saadaval App Store’is.

See programm on tõeline uudiste koguja, mis sobib ideaalselt arvuti kõrvale avatuks jätmiseks töötamise või õppimise ajal, kui teie iPhone / iPod touch on baasil toetatud ja teavitab reaalajas hetke olulisemaid uudiseid.

Rakenduse arendaja Eduardo Resende lõi sellele ainulaadse sooduskoodi IPhone’i ajaveeb, et saaksime seda otse testida. See teeb selle esimene Brasiilia arendaja uute funktsioonide kasutamiseks lunastama millest me siin räägime. Näitame teile kiiresti, kuidas kogu protsess välja näeb.

Nagu näete teistest videotest, edastatakse uudiseid automaatselt teie määratud ajaks. Soovitan teil seda korrigeerida vähemalt 10 sekundit, sest kuigi see kõlab palju, piisab suuremate pealkirjade lugemisest. Kui soovite mõnda teavet, mida olete näinud, süveneda, puudutage kokkuvõtte lugemiseks lihtsalt ekraani või minge uudiste algsele lehele.

Testides oli meil probleeme Safarile viidavate linkidega. Seda kajastatakse uudistes sageli, mis pole päris see, mille oleme valinud. Kuid tulevases värskenduses parandatakse seda kindlasti.

PictNewsi tasud 1,99 dollarit (umbes 5 reaali) ja ühildub iPhone’i või iPod touchiga püsivara 2.0 või uuema versiooniga selle App Store’i lingi kaudu.