Piiratud aja jooksul mĂĽĂĽgil olevate iPhone’i, iPodi ja iPadi rakenduste loend

Ja siin on nimekiri teistest piiratud aja jooksul mĂĽĂĽdavatest App Store’i rakendustest, millest paljud on tasuta. Nii et kasutage seda ära ja garanteerige kohe oma garantii. ?

Rakenduse lehele sisenemiseks klõpsake / puudutage lihtsalt sinist nuppu Installige.

Kas olete arendaja, veebidisainer või soovite mingil põhjusel salvestada ekraanipilt rakenduse ekraanil, on see vajalik utiliit. Sellega saate pilti kohandada, et seda vajadusel kasutada. Ja täna on see tasuta (kaks nädalat tagasi ostsin selle peaaegu ise), naudi.

Rakendus, mis rakendab efekte iPhone’i või iPadi kaameraga jäädvustatud videotele. Lahe, vabandust, et viimane video HD-vormingus ei olnud.

Neile, kellele meeldib mootorrattasõit. Müügil on ka iPadi versioon.

Nagu rakenduse kirjeldus selgitab, on “puhtad fotod minevikku jäänud”. Andke mõju grunge oma fotodel ja tädile muljet avaldada. Ka iPadi versioonis.

Mängisin vabakutselise politseinike duo Sam & Maxiga. Esimene osa on piiratud aja jooksul tasuta.

Sam & Maxi teine ​​osa on piiratud aja jooksul müügil. Igaüks, kes mängis 1. osa ja kellele see meeldis, peaks sellest rõõmu tundma, kui saab vähem maksta.

Suurepärane programm arendajatele ja blogijatele, see näitab rakenduste klassifikatsiooni erinevates maailma App Store’ides. Maksin varem 6,99 dollarit, kuid see on kõigile meeldiv. Pole palju kasu neile, kes sellega ei tööta, kuid suurepärased neile, kes seda teevad.

Parafraseerin selle App Store’is tehtud hinnangu sellele mängule: “Esialgu tundub see rumal mäng, kuid tekivad raskused ja asjad muutuvad väga väljakutsuvaks“. See on tõsi.

Põhjustest, millest te aru ei saa, on see mäng saadaval Brasiilia App Store’is ja NOVA-s (millel on sama lugu), ei. Lõppude lõpuks mĂĽĂĽdi seda piiratud aja jooksul.

Head arvustused App Store’is.

Suurepärane FTP klient iPhone’ile ja iPadile, mida iPhone Blogi meeskond kasutab saitide kaugelt valvamiseks. Mõeldud spetsialistidele, kes töötavad veebisaitide ja serverihaldusega.