Pillboxie tuletab teie iPhone’ile meelde, kui on aeg ravimeid võtta

Eile rääkisime siin naistele suunatud rakendusest, et meenutada iga päev pillide võtmise aega. Mõned lugejad on aga kurtnud, et rakendus võib olla üldisem, arvestades ka muud tüüpi parandusi. Kuna Apps4Free sõbrad näitavad meile veel ühte suurepärast, mis just seda teeb: Pillboxie.

Ta pole ainus App Store’is, kes hoiatab teid, millal ravimeid võtta, kuid ta on kahtlemata ĂĽks ilusamaid ja keerukamaid. Graafika ja animatsioonid võtavad kasutusele kogu interaktiivsuse, mida iPhone’i multitouch ekraan pakub, muutes selle nii lõbusaks kui ka väga kasulikuks tööriistaks.

Selle töötas välja ja kujundas registreeritud õde, mis muudab selle väga intuitiivseks ja praktiliseks. Pillboxie abil on võimalik luua hoiatusi mitme ravimi kohta üheaegselt ja isegi erinevatel kellaaegadel.

Sellel on virtuaalne kast, kuhu pillid salvestatakse. Samuti saate salvestada nende arvu tunnis ja vajadusel kohandada konkreetseid nädalapäevi. Et olla intuitiivsem, saate valida ravimi vormingu ja värvi,

Siin on arendaja kiire videodemo:

SEE Pillboxie see on piiramatu aja jooksul tasuta, seega on see väga kasulik App Store’ist alla laadida (link). Ăśhildub iPhone’i ja iPod touchi, iOS 4 ja uuemate versioonidega.