Pilt näitab LG V60 ThinQ esiosa kujundust

Pilt näitab LG V60 ThinQ esiosa kujundust

Pilt näitab LG V60 ThinQ esiosa kujundust

LG nutitelefonide tööstus on mitme aasta jooksul kandnud märkimisväärset kahju. Kuid isegi selle täiesti kahjumliku stsenaariumi keskel püsib ettevõte endiselt uute mudelite turuletoomise eest.

Teave näitab, et Lõuna-Korea peab V60 ThinQ ametlikuks tegema, see on järgmine tipptasemel nutitelefon. Nüüd on selle seadme esiosa kujundusega pildid avaldanud AndroidHeadlines.

Ehkki foto ei paku kvaliteetset kvaliteeti, võime näha ekraani, millel on väga õhukesed servad, samuti tilgakujulisi sälke, mis on palju väiksemad kui V50 ThinQ standardvarustuses olevad "sälgud".

Vaadates VQ ThinQ külge, mis näib olevat valmistatud metallist, on võimalik näha, et LG on alumise ja ülaosa sisse pannud antennijoone. Helitugevuse kontrolli saab ka reguleerida ja kohe selle all on meil nupp, mis on pühendatud Google Assistantile. Eeldatavasti on energianupp sisestatud paremale poole.

Viimane leke näitab, et järgmisel LG-l on 5000 mAh aku, mis on väga aktsepteeritav kogus, mida võib leida ka näiteks Galaxy S20 Ultra kohta. Manustatud protsessoriks on oodata Snapdragon 865, lisaks 8 GB muutmälu ja vähemalt 128 GB salvestusruumi.

Arvatakse, et LG kavatseb Thin60 V60 välja kuulutada MWC ajal sel aastal Hispaanias Barcelonas. Koronaviiruse puhangu tõttu sündmus siiski tühistati. Nüüd peame ootama ettevõtte avaldust, kus selgub ametlik kuupäev.