contador gratis Saltar al contenido

Pilt näitab Moto G8, G8 Power ja G Stylus kujundust

Pilt näitab Moto G8, G8 Power ja G Stylus kujundust

Pilt näitab Moto G8, G8 Power ja G Stylus kujundust

Moto G liin on Motorola seast kahtlemata populaarseim. Seda saab vaadata numbreid vaadates, arvestades, et ettevõte teatas, et müüs pärast esimese mudeli turule toomist 2013. aastal 100 miljonit ühikut.

Tänu mõnele lekkele teame, et Motorola valmistub seda liini laiendama, esitledes kolme uut mudelit: Moto G8, G8 Power ja G Stylus. Nüüd on Evan Blass, paremini tuntud kui @ evleaks, avaldas pildi, mis sisaldab järgmise Motorola vahendaja renderdamist, näidates selga ja eest.

Näeme, et see nutitelefon esindab praktiliselt sama kujundust, võttes kasutusele ekraani, mille ees vasakus ülanurgas on suured ja "augud", et mahutada esikaamera. Lisaks näib, et neil kõigil on neljatagune kaamera ja Motorola logosse manustatud sõrmejäljelugeja.

Vasakult vasakult: Moto G8, G8 Power ja G StylusVasakult vasakult: Moto G8, G8 Power ja G Stylus

Spetsifikatsioonide osas näitab leke, et Moto G8 peab kandma 6,39 "ekraaniga eraldusvõimet 1560 x 720 pikslit, samas kui Moto G8 Power saab kohale 6,36" ekraaniga eraldusvõimega 2300 x 1080 pikslit. Toas oodatakse, et mõlemad toovad Snapdragon 665 protsessori.

Mis puutub motosse G-pliiatsit, millel nagu nimigi ütleb, on pliiats, saab käivitada sama ekraani ja protsessoriga nagu Moto G8 Power, pakkudes sisemise salvestusruumi võimalust 64 GB või 128 GB. Tarkvaras on väga tõenäoline, et kõik mainitud mudelid käitavad Android 10.

Siiani pole Motorola välja andnud Moto G liini uute liikmete turuletoomise kuupäeva – see võib juhtuda varsti.

Via kaudu

Soovitame lugeda: