Pilvpanustamine aitab ettevõtetel väljakutsetest üle saada

Pilvpanustamine aitab ettevõtetel väljakutsetest üle saada

Sponseeritud sisu

Arvuti kõvaketas või kohalik server pole alati parim valik. Sel põhjusel on pilvemajutuslahendused meelitanud üha rohkem ettevõtteid, kes selle teenuse eest kihlvedusid teevad, nii et neil on igapäevaelus vajalikud dokumendid alati ja igal pool.

Lisaks võimalusele kasutada alati uusimat tarkvaraversiooni, nagu kõiki Office’i tööriistu, on hõlbus mõista ettevõtte 365 kraadi ulatuses töötava teenuse eeliseid.

Selle teenusega on nii, nagu arvuti kõvaketas hakkab probleeme andma või varastatakse, on asjad nagu varem.

Pilvesse salvestatud andmetele juurdepääsemiseks avage lihtsalt teine ​​arvuti, tahvelarvuti või nutitelefon, sisestage oma kasutajanimi ja parool ning kõik nagu tavaliselt. Ja teil on lugu rääkida, naeratus suul.

Nendest eelistest hoolimata kardavad mõned ettevõtted endiselt selle nn “pilve” tegelikku potentsiaali või ei tea seda.

Pilv, lisaks teabe turvalisele salvestamisele, jätab arvuti kõvakettad ilma tüüpiliste ketta täielike hoiatusteta ja teatud ülesannete täitmisel tekkivad viivitused võimaldavad mitmesuguseid teenuseid, näiteks programmi ühiskasutus (ilma et peaksite neid soovi korral arvutisse installima).

Microsoft teeb kihlvedusid selle segmendi jaoks koos Office 365-ga ja esitleb end ettevõtte vajaduste rahuldamiseks mõeldud täieliku teenusena. Peale piiramatu salvestusruumi pilves, mis võimaldab teil salvestada kõik oma dokumendid, fotod ja videod, pakub see kõiki vajalikke tööriistu, sealhulgas kõiki Office 2016 programme (Word, Excel, Power Point, OneNote).

Mis vahe on teil praegu?

Alustamiseks ei pea te enam soovi korral kõiki neid programme ettevõtte töötajate individuaalsetesse arvutitesse installima. Muidugi, kui sellisel juhul valite juurdepääsu Wordile, näiteks ilma arvutisse installimata, peate programmi kasutamiseks olema ühendatud Internetiga.

Sellegipoolest ei pea te isegi muretsema värskenduste pärast, sest need on tagatud ja alati, kui pääsete juurde mõnele neist programmidest, on need Microsofti välja antud uusimas versioonis.

Lisaks võimaldab teenus dokumentidega töötada meeskondades, kus tootlikkus on selgelt kasvanud. Vältige failide saatmist e-postiga, allalaadimist saaja arvutisse (või Maci), märkmete tegemist, manuste lisamist, uuesti saatmist ja ka e-posti teel. Protsess, mida korratakse nii sageli kui võimalik, kuni lõplik dokument on valmis. Vaadake lihtsalt kausta Dokumendid ja kinnitage, mitu sama dokumendi versiooni olete salvestanud, võttes kõvakettal tarbetut ruumi.

Faile pilves jagades näevad töötajad reaalajas meeskonnakaaslaste tehtud muudatusi. Lõpeta tunniga, mis võib tavapäraste meetoditega viimaseid päevi kesta.

Skype on Office Online’i rakenduste integreerimine on ka ĂĽks tööriistu, mis panustab efektiivsusele. See võimaldab teil dokumendist endast saata ja vastu võtta kiirsõnumeid, jagada ekraane ning alustada heli- või videokonverentse. Kui olete ĂĽks neist inimestest, kes veedab tunde koosolekutel ja saabub päeva lõpuks viljatuna, aitab see tööriist seda muuta. Töötajad suhtlevad kogu päeva jooksul, ilma et oleks vaja pidevaid koosolekuid “detailide” arutamiseks.

Uus Outlook 2016 edastab ka uudiseid, kuna võimaldab näiteks e-kirju eelisjärjekorras eraldada. Niikaua kui failid on OneDrive’is hostitud, saate manustada mis tahes suurusega dokumente, vältides raisatud aega, pakkides ja lahti pakkides.