Pinna hinnakujundus koos Windows RT-ga kuvatakse Microsofti veebipoes

Pinna hinnakujundus koos Windows RT-ga kuvatakse Microsofti veebipoes

Windows RT-ga tahvelarvuti Surface hinnakujundus oli mõnda aega saadaval Microsofti veebipoes USA-s. Teave on siiski kustutatud, kuid kui tabel kinnitatakse, maksab Surface’i kõige põhilisem versioon ilma klaviatuurita 499 eurot.

Internetis avaldatud hinnas maksab 32 GB versiooniga tahvelarvuti – ilma TouchCoverita – 499 eurot, suurendades klaviatuurikattega versiooni puhul saja dollari väärtust. 64 GB versioon sisaldab perifeerset leviala hinnaga 699 dollarit.

The hinnakiri teatab, et kuigi hinnakujundus on veebis saadaval, on Microsofti poes ka viiteid sellele, et mobiilseadmete eeltellimused võivad tekkida. Samast allikast selgub, et TouchCoveri ja TypeCoveri saab eraldi osta vastavalt 119 ja 129 dollari eest.

Kui võrrelda pinda Apple’i tahvelarvutiga, maksab uus iPad 32 GB versioonis 599 dollarit (16 GB versioon maksab 499 ja 64 GB versioon 699 dollarit) ning WiFi-ga 32 GB iPad Mini peaks tõenäoliselt maksma 449 dollarit.

pinna hind

Androidi universumis on Surface võrreldav Sony Xperia Tablet S-ga, mis 32 GB versioonis maksab 499 dollarit, tõustes kuni 599 dollarini, kui kasutaja soovib klaviatuurikatet. Asus Transformer Pad TF300t 32GB koos dokkimine maksab umbes 479 dollarit.

Hinnakiri avaldati väidetavalt ainult Microsofti veebipoes USA-s, mis oli esimene pind, mis sai Surface’i 26. oktoobril. Kuid Prantsusmaal on ilmunud mõned sisside tahvelarvutite reklaamid, mis jätavad võimaluse laiendada mitmesse Euroopa riiki.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi