Piraatide lahe lõpp ei kahjusta kuidagi piraatlust

Piraatide lahe lõpp ei kahjusta kuidagi piraatlust

Analüüsi eest vastutab ettevõte Excipio ja selle avaldab Variety. Keskmiselt laadib 101,5 miljonit Interneti-aadressi alla vastava pealkirjaga torrente. Kahe päeva jooksul pärast Piraatide lahe sulgemist arv vähenes, kuid pärast seda perioodi naasis see normaalsele tasemele.

Kuid ja nagu arvata oligi, on uus The Pirate Bay juba eetris, mille käivitas Rootsi platvormiga konkureeriv teenistus, kes otsustas projekti võtta saidi ajaloolise tähtsuse ja selle tähtsuse nimel kogu põlvkonna jaoks. Nad veenduvad, et nad on vastutavad.

TPB jääb Internetis alati meelde kui vabaduse ja valiku sümbol. See on sümbol kogu Interneti-kasutajate põlvkonnale. Tema auks lõime oldpiratebay.org, ”selgitas Isohunti juht ja lisas, et tema meeskond kopeeris saidi aluse nii, et järeltulijatele registreerimine jääks alles.

Selles uues elus on Pirate Bay saadaval saidi oldpiratebay.org kaudu ja seda toetab failide jagamise platvorm Isohunt. Erinevalt teistest saitidest, mis käivitati pärast seda, kui algsed võimud eelmisel nädalal sulgesid, on see taastanud suurema osa algse Pirate Bay funktsionaalsusest.

Ametivõimud lõpetasid Pirate Bei ametivõimude reidide järel, mida kahtlustatakse jätkuvalt autoriõiguste rikkumises.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi