Pixelmator Photo saab iPadOS 13 uudiste toe; Twitter, Pinterest ja GoPro on uuendatud

Ja siin oleme naasnud kõige olulisemate värskete värskendustega App Store’ist! Kas peaksime nende jaoks ekskursiooni tegema?

Foto Pixelmator


Rakenduse Pixelmator Photo ikoon

IPadi fototöötlus on saanud värskenduse, mis kasutab muidugi ära kõiki iPadOS 13-s leiduvaid uudiseid. Rakendus töötab täiuslikult sünkroonis uue rakenduse Files (Toimikud) hakkas isegi vastu võtma otse väliselt kettalt imporditud faile.

Peale selle on Pixelmator Photo 1.1-l uus pakkide redigeerimise funktsioon, kus saate korraga korraga mitmele pildile kiiret kohandust teha – valige lihtsalt mitu fotot ja puudutage valikut. “Partii”.

Rakendus on muutnud ka oma tööd: fotod saavad jätkuvalt mittepurustavaid väljaandeid, kuid need väljaanded on nĂĽĂĽd salvestatud manustatud failidesse .photo-vormingus; kohandused rakendatakse otse põhifailile. See välistab vajaduse oma pilte eksportida, kui olete muudatused lõpetanud – need kõik kajastuvad teie galeriis koheselt. Sellel on hea kõrvalmõju: saate fotosid redigeerida otse rakenduses Photos või Arhiivis.

Indoneesia


Twitteri rakenduse ikoon

Lindude suhtlusvõrgustiku rakendus sai kaks uudist, need kaks on omavahel seotud Otsesõnumid (DM). Esimene neist on võime sõnumeid otsida: sisestage lihtsalt kõik, mida soovite, ekraani ĂĽlaosas olevale otsinguribale ja näete tulemusi – mis hõlmavad kasutajaid, nimesid või vestluses sisestatud termineid. See funktsioon on praegu saadaval ainult iOS-is, kuid varsti tuleb see Androidi ja veebi.

Lisaks sisaldab võrk kõigi kuritarvituste vastast filtrit oma privaatsõnumites kõigis rakendustes (ja veebis). See funktsioon kasutab tehisintellekti, et automaatselt peita sõnumid, mis võivad sisaldada kuritarvitavat sisu – isegi kui need pärinevad teie jälgitavatelt ja / või tuttavatelt inimestelt. Need sõnumid sisestatakse samale vahekaardile, kus on tänase sõnumi taotlus.

SEE säutsuma Allpool, alates eelmise aasta augustist (kui funktsioon oli veel testimise etapis), antakse ülevaade selle toimimisest:

Soovimatud sõnumid on ebameeldivad. Nii et testime teie DM-päringu filtrit, mis muudab selle nähtamatuks – ja mitte teie arvate.

Pinterest


Pinteresti rakenduse ikoon

Pinterest omakorda toetab nĂĽĂĽd iOS 13 Dark Mode’i – see tähendab, et rakendus järgib nĂĽĂĽd teie ĂĽldisi visuaalseid eelistusi.

GoPro


GoPro rakenduse ikoon

Lõpuks lisab ametlik tegevuskaamerate rakendus kõikjal HERO8 Blackile (kaubamärgi uusim seade) tuge, millel pole kunagi varem funktsioone – sealhulgas uus horisondi tasandussĂĽsteem, täiustatud järjestikune pildistamisreĹľiim, uued kohandatavad eelseadistused ja palju muud. .

Samuti on teie videotele rakendatavad uued efektid, filtrid ja kleebised.