Pixelmator Pro on turule toodud uue kujunduse, piltide redigeerimise täiustuste, masinõppe ja mis kõige tähtsam - tellimusteta

Pixelmator Pro for Mac on välja antud uue liidese ja täiustatud masinõppe funktsioonidega

Vahetult enne ülemaailmset arendajate konverentsi (WWDC) 2017 teatas kuulsa pilditöötlusrakenduse Pixelmator looja, et kuulutatakse välja midagi suurt ja uut.

Mõne kuu pärast nägi, tänapäeva ettevõte avalikustas järgmise panuse, et redigeerida pilte macOS-is professionaalsemalt – Pixelmator Pro.

Tutvustame Pixelmator Pro.

See on viis aastat välja töötatud ja sellel uuel rakendusel on uued tööriistad teie piltide loomiseks, redigeerimiseks ja täiustamiseks ning mis kõige tähtsam – kogu liides on "väga intuitiivne ja juurdepääsetav", nagu väitis Pixelmatori meeskonna ĂĽks asutaja Saulius Dailide. Uus rakendus koondab kõik tööriistad ĂĽhte aknasse, jättes ujuva akna mustri, iga paleti jaoks ĂĽks.

Rakenduse enam kui 40 tööriistavaliku hulgas on efekte võimalik ka rakendada, redigeerida ja kustutada ilma fotosid kahjustamata. Muide, kui kahetsete mõnda valikut, võimaldab uus rakendus teil individuaalsed muudatused igal ajal tühistada.

Lisaks uutele tööriistadele on Pixelmator Pro ka nutikam: kasutab Mac GPU kogu võimsust, kasutades masinaõppe nautimiseks macOS High Sierral leiduvat Metal 2 ja CoreML-i. Näiteks võime mainida automaatse kihtide nimetamist selle sisu põhjal (rand, portree), horisondi automaatset tuvastamist, täiustatud tööriistu objektide eemaldamiseks fotodelt senisest lihtsamini ja kiiremini. Veelgi enam, vastavalt Apple'i parameetritele, pakub see rakendus tuge ka HEIF-vormingus piltidele.

Lisaks sellele hämmastavale rakendusele näete ettevõtte otselehel, et peagi avalikustatakse ka Vectomatori rakendus (Pixelmator vektorgraafika jaoks muidugi) ja Pixelmator Pro iPadile, nagu juhtis tähelepanu ajaveebis Federico Viticci. MacStories.

Pixelmator Pro tuuakse turule sel aastal hiljem ja hinda pole veel teatatud, kuid see peaks olema umbes 30 dollarit sama, mis praeguse versiooni hind. Juhuslikult, kui kasutate MacOS-i jaoks Pixelmatori eelmist versiooni, ärge muretsege, sest arendaja väidab, et see jätkab värskenduste saamist.


Pixelmatori rakenduse ikoon


Pixelmatori rakenduse ikoon