PJ uurib vahekohtunike isikuandmete avaldamist Internetis

PJ uurib vahekohtunike isikuandmete avaldamist Internetis

Justiitspolitsei on algatanud uurimise, et uurida eelmisel nädalal Internetis avaldatud ja mitme inimese jagatud Portugali vahekohtuniku isikuandmete avaldamist. Selle uudise tõi välja Lusa agent ja tsiteeris uurimise ja kriminaalasjade osakonna avaldust.

Agentuuri teatel alustati uurimist pärast Portugali jalgpallikohtunike ühenduse (APAF) kuriteokaebust, mis garanteeris, et selle arvutisüsteem oli olnud sissetungi sihtmärk.

Nimekiri koos kutsevõistluste kohtunike isikuandmetega, sealhulgas telefoninumbrid, aadressid, perekonnanimed ja muu teave, näiteks pangakontonumbrid, avaldatakse veebis 17. märtsil. Diário de Notícias oli selle teabe välja töötanud, mis viis andmete tagasivõtmiseni, ehkki ilmus mitu eksemplari.

Siseministeerium on Portugali jalgpalliföderatsiooni taotlusel koostanud kava kohtunike eriliste ohutusmeetmetega.

Sel nädalavahetusel selgus, et kohtunik Bruno Paixão sai perekonnale suunatud ähvardusi, kuid ta eitas oma rutiinist loobumist ja kodust lahkumist, nagu ajakirjanduses teatati.

Ka kohtunikud Pedro Proença ja Artur Soares Dias mõistsid selle olukorra avalikult hukka, arvestades, et andmete avalikustamine kujutas endast “rĂĽnnakut ĂĽksikisikute ja perekondade privaatsusele” ning et see “ĂĽletas mõistlikkust”, meelitades vajalikuks peetud rahu ja rahu. selle jalgpallimeistrivõistluste viimasel etapil.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees