Plantronics peakomplektid Voyager Focus UC sobivad ideaalselt kontorisse ja igapäevaseks kasutamiseks

Plantronics peakomplektid Voyager Focus UC sobivad ideaalselt kontorisse ja igapäevaseks kasutamiseks

Kas otsite telefoni, mis sobib teie kontorirutiiniga ja on piisavalt elegantne, et eristuda? Head Plantet Plantronics, Voyager Focus UC, võib olla teie parim valik!

Kas olete seda tüüpi inimene, kes elab kõrvaklappidega nii tööl kui ka puhkusel kasutamiseks? Kas vahetate sageli arvuti ja nutitelefoni vahel, helistate või kuulate muusikat? Sest see on just teie elu lihtsamaks muutmise eesmärgiga Plantronics luua Voyager Focus UC, seda peakomplekt väga tark, nii et proovime rõõmuga. Allpool loetleme kõik lubatud funktsioonid ja kui hästi need toimivad.

Voyager Focus UC esiletõstetud

plantronics voyageri peakomplekt koos ĂĽmbrise logogaSee peakomplekt on varustatud kaitseĂĽmbrisega (Disclosure; muudetud)

UC Voyager Focus peakomplekt on peamine vaatamisväärsus aktiivne mürasummutus mis teeb praktikas igapäevase kasutamise mugavamaks, ilma et oleksite tundnud kõrvades survet või tunnete end peaaegu klaustrofoobsena, kasutades kõrvaklappe, mis isoleerivad 100% välist müra. Selle aktiveerimiseks on akronüümiga metalllüliti ANC küljel, mis on lühendatud aktiivne mürasummutus (või aktiivne mürasummutus, tasuta tõlkes).

seda mikrofon seda saab pöörata mõlemale küljele, võimaldades peakomplektil pöörata ja kasutada nii paremat kui vasakut kõrva. Sellega tagurdab see automaatselt heliväljundi (näiteks kõrvaklappide vasak ja parem külg, näiteks stereomuusika jaoks).

See pakett on ka muljetavaldav kohe: lisaks kõrvaklappidele on teil ka juhtum veoks, a põhiline aku laadimiseks, pistik Mikro-USB ja üks dongle USB on Bluetoothi ​​vastuvõtuseade juhuks, kui teie arvutil seda tehnoloogiat pole.

Nutikas ĂĽhendus

Olin üllatunud, kui kasutasin kõrvaklappide võimsuse proovimiseks esimest korda muusikat. Kui ta peakomplekti peast eemaldas ja vestluse kuulamiseks kaela ümber pani, tegi ta seda automaatselt peatatud umbes 1 sekund pärast mõistmist, et see ei ületanud minu kõrvu. Siis, vahetades, muusika alusta algusest kuhu sa selle jätsid.

Teise stsenaariumi korral katsetasin teistsugust ajavahemikku, kui mobiiltelefon oli ühendatud, muusika mängis ikkagi uuesti, olgu see siis 5 sekundit või natuke minut. Kui nutikas paus tekkis esimesel korral, oli see nii intuitiivne, et tõstsin telefoni uuesti mängimiseks, kuni sain sellest aru Spotify viidi miinimumini, kuid ta andis automaatselt mängida. See funktsioon töötab ka PC, programme, mis lubavad kasutamist esitamine / paus klaviatuuril.

plantronics voyageri peakomplekt puidust laual, keskendudes taasesitusele / pausile ja muusika edasikerimisele / tagasi liikumiseleFüüsilisel esituse / pausi nupul on suurepärane tagasiside puudutusele

Ühenduse, aku ja muu teabe edastamiseks on olemas heli tuttavad neile, kes on harjunud Bluetooth-kõlaritega tegelema, ütleme Lülita välja, suur aku ja sellised asjad. Kui me räägime telefonikõne, ei reeda ta ka: kõrvaklapid võta kõne välja loll, pannes nad tagasi selle kõne kokkuvõtteks.

See peakomplekt võimaldab üheaegset ühendust mitme seadmega ning mobiiltelefoni (Bluetooth) ja arvutiga (dongle) ühendamisel on nende vahel lihtne ümber lülituda. Kui töötate personaalarvutis ja kuulate muusikat, näiteks oma mobiiltelefoni heli taasesitades või isegi kõnele vastates, Plantronics mõne sekundi pärast ära tunda ja lüliti sisse lülitada.

detailne bluetooth-lüliti ja plantronics voyageri peakomplekt sisse ja välja, puidust laualeSisse / välja nupp ja Bluetoothi ​​installimisvalikud on väga konfidentsiaalsed

Niisiis, kui teil on igal ajal arvutis dongl, saate kontorisse minnes muusikat kuulates kohe oma peakomplekti kasutada. ilma et peaksite sünkroonimavõi konfigureerige midagi. Pärast arvuti sisselülitamist kuulete hoiatust, et arvuti on ühendatud ja valmis, kõik juhtub koheselt.

Kuid teises stsenaariumis kuulete tõrget: arvutilt mobiiltelefonile vahetamisel peatatakse esimese seadme sisu, suurendades sellega teise heli tugevust. Pärast naasmist tuvastab telefonitoru arvutiühenduse kui telefonikõne isegi video taasesitamine (VLC kaudu), vähendades dramaatiliselt helikvaliteeti. Selle tõrke parandamiseks leiti meetod, et taaskäivitada ühendus mikrofoni nuppu vajutades (mikrofoni vaigistamiseks, avamiseks ja uuesti sulgemiseks). See oli ainus kord, kui Focus ei suutnud sisu / seadme tüüpi tuvastada.

Iga kord lisandub veel üks murekoht uus ühendus, alates Plantronics viivita alati täpselt 10 sekundit heli esitamiseks. Stsenaariumi korral, kui peakomplekt on ühendatud ainult arvutiga ja muusikat mängitakse valjuhääldi kaudu, aktiveerite selle seadme Bluetoothi. Kuigi ühendus luuakse kohe, on täielik vaikus 10 sekundit vaatad mängijalt möödunud aega ja jätkad siis heli kuulmist.

üksikasjalik bassilüliti ja plantronics voyager peakomplekti usb-ühendus, puidust laualAktiivne mürasummutus ja mikro-USB-ühendus, arvestades juhtmega töötamise kahetsust!

Valijad ANC võimaldab aktiivset mürasummutust, mis muudab heli loomulikumaks ja vähem summutatud (toote intelligentsus, mis parandab helikvaliteeti). Vastupidisel küljel on nupp "kõnele vastamiseks", kuid kui jätkate vajutamist, nuppu hääleassistent teie seade. Testisime seda Android ja see töötab, kuid kaubamärk väidab end töötavat Internetis iOS.

Mikrofon

Rääkima müra tühistamineTunnistan, et olen siin rakendatud tehnoloogiast väga muljet avaldanud. Duo peakomplekt + mikrofon See on tõesti võimas, olles täiuslik toode neile, kes seda kontoris igapäevaselt kasutavad.

Müügil olevate toodete piiride kontrollimiseks teen helisalvestisi. Kui helile lisada, on lihtne sõrme puudutus väljasirutatud käe kaugusel ja seda imekombel ei märgata. Teises näites tegin telefonikõne, kui teler oli suhteliselt vali, umbes 2,5 meetrit mikrofonist, ja telefoni teises otsas olev inimene ütles, et ta kuulis minu häält. heli isoleeritud.

plantronics voyager peakomplekti mikrofoni üksikasjadTäiustatud disainipoom teeb vertikaalsesse asendisse viimisel ühe klõpsu

Kolmandas testis salvestasin selle arvustuse kirjutamisel mobiiltelefonist heli (jah, lugesite tsitaadi artiklist "metaülevaade") ja heli tüüp paljud lekivad kõrvaklappidesse. Üksikasjad: mul on mehaaniline klaviatuur koos kollane lülitija mis pole seadistatud lisaseadmetele, mis on üks vaiksematest klaviatuuritüüpidest turul.

Irooniline on see, et tühistamine võib olla väga kasulik ka mängijatele või voogesitajatele, sest kolmanda osapoole helidest tulenevad häired võivad auväärses salvestuses või mängus piisavalt suureks muuta. Hea, et see on alati, kui vähegi võimalik lülitage mikrofon sisse heli tagasiside saamiseks reaalajas vajutage lihtsalt selle kõrval olevat punast nuppu buum.

nupu üksikasjad plantronics voyager peakomplekti mikrofoni väljalülitamiseksNupp "Vaigista" aktiveerib helisisendi reaalajas tagasiside saamiseks, kui soovite

Häirete vorm võib olla telefoni otsehääle tagasiside oma telefonist (mõõduka helitugevusega, kui see lisatakse mängitavale helile). Mõeldes Plantronics peakomplekti kasutamisele kontoris, kuna see on kogu Voyager Focus UC ettepanek, on kohutav panna ennast olukorda, kus oma töökaaslaste hääl saab tugevdatud veelgi enam ja veel hullem: otse kõrva.

Võimalus mikrofon igal ajal sisse lülitada, sõltumata ühendusest. Näiteks: kui ühendate teleri peakomplekti, mis on küll nutikas, kuid ei tunne mikrofoni ära, saate siiski iseennast kuulda. Instant maht langus, umbes 80% (Televiisorit saate taustal endiselt kuulda) ja tagasiside domineerib. Kui mikrofon lülitatakse välja füüsilise nupu abil, muutub taustheli järk-järgult normaalseks.

Aku

Meie testi kõige üllatavam osa oli aku vanus. Esimese laadimisega on sisse lülitatud vähem kui pool tundi pistikupesa korral on aku piisavalt laetud Viimased 7 tundi. Kui laadite koos USB ei PlayStation vähem kui kahe tunni jooksul sain aru, et aku kestis umbes kaks päeva intensiivset kasutamist.

Voyager Focus UC hoiatussüsteemi hinnangul on aku eluiga pikem kui see tegelikult on. Pärast "tühjenenud aku" hoiatuse saamist töötab telefon hinnanguliselt veel 3 tundi, kuid aku kestab vaid pool tundi, ühendatud ainult ühe seadmega.

Plantronics Voyageri peakomplektide laadimise põhiandmed puidust laual, kaubamärgi logo all on valgustusVoyager Focus UC baas sisse lülitatud, mis on USB kaudu ühendatud mis tahes pistikupesa või seadmega

Tootepakett alates Plantronics ka varustatud mikro-USB-kaabel, nii et saate Bluetooth-ĂĽhenduse kaudu korraga laadida ja seda kasutada. Liiga halvasti tal pole kaabliĂĽhendus.

Ma tunnistan tõepoolest, et ma ei õppinud selle taga tehnikat, kuid võime võtta videomängude juhtimist praeguse põlvkonna juhtimisel: kui ühendate kaabli kaudu süsteemis, mis ei tuvasta Bluetooth-ühendust, töötab see normaalselt. Kui peakomplekt järgib sama loogikat, saab selle kasutamist laiendada neile, kes töötavad sülearvutitega, näiteks on kaabel liiga lühike, et seda saaks mugavalt kasutada mis tahes töölaua stsenaariumi korral.

Isikupärastamine ja mugavus

Voyager Focus UC kerge telefon, vaieldamatult kauem. Metallribad, mis ümbritsevad ülaosa kurjakuulutavalt valgus ja aidata müüa kõike vastupidavus tootest. Selle külgedel saate kõrgust reguleerida 10 asendis ja koogi jäätumiseks on nahast padi, mis võimaldab selle ilma survestamiseta kõrva panna.

Plantronics Voyager-peakomplektide peatoe reguleerimine koos regulaatorite üksikasjadega, mis näitavad numbreid 1-5.Joondamine numbrinäidikute ja -lintidega võimaldab teil UC Voyager Focust täieliku mugavusega nautida

Tugipadjad on valmistatud kummist ja kokkupuude kõrvaklappide plastist alusega tekitab hõõrdumisest tekkivat müra. Nii et kui jalutate oma telefoniga jalutama, on see lihtne peaosa venitada tugi ja heli kaja otse teie kõrvu. Seetõttu näpunäide: hoolimata traadita ühenduse teisaldatavusest ja praktilisusest ei soovitata peakomplekti intensiivsemateks tegevusteks kasutada, kuna kõrvaklapid kipuvad liikuma, põhjustades müra.

Üksikasjad Plantronics Voyageri peakomplekti mustade ja punaste kõrvatroppide kohtaPunaste sisemiste detailidega padjad on veel üks tõend selle toote hea lõpptulemuse kohta

Muidugi ei saa jätta mainimata kõrvapadjade kiitmist. Isegi kui kasutate Voyager Focus UC-d sirged tunnid, Ei näe ma avaldatud rõhul ebamugavust. Vaht on väga pehme ja vooder takistab kõrvadel nii palju higi koguneda, isegi kui need on nahaga.

Brändinõuanded rakenduste installimiseks Plantronics Rumm (nutitelefonide ja lauaarvutite jaoks). Selles on mitu konfiguratsiooni, mitte midagi erilist. Isegi portugali keele valiku korral keelt pole võimalik muuta teie tootetarkvara heli funktsioon on teistes sama rea ​​peakomplektides, näiteks Plantronics Voyager Edge UC. Ausalt, ma installiin selle ainult testimise eesmärgil, kuna rutiinseks kasutamiseks pole seda üldse vaja.

Viimane isikupärastamise esiletõst (mis vastab ka nendele nutikatele funktsioonidele, mida me varem mainisime) on võimalus muuta poomimikrofoni orientatsiooni, kui eelistate olla kõrva lähedal paremale või vasakule.

Selle abil on võimalik telefonitoru 180 pöörata ja mis kõige tähtsam: seade tunneb heli väljundi ka kohe ära ja pöörab selle ümber. Ja kui te ei kasuta mikrofoni, on see ohutu vertikaalselt lukustatud, koos sujuv klõps Piisavalt hea.

Heli x eelised

Helikvaliteet väga subjektiivseid punkte arvestav arutelu näitab ka kuulsat "reklaamidokumentaali" Harman Kardoni Heli moonutamine. Teil võivad olla parimad kõlariseaded ja kuulata klassikalise roki remasterdatud versiooni, samal ajal kui teised popmuusika fännid stardivad samad eelised kuulates AirPodi Spotify suure ülekandega.

Nii palju kui olete audiofiil, muusik või toimetaja, väga keeruline pange tähele nutitelefonide kõrvaklappide peeneid erinevusi. Heal kõrvaklappide paaril võib olla tugev bass ja samal ajal devalveerida kõrgeid tulemusi, kuid kontrast saab selgemaks ainult siis, kui teil on muid tooteid, mida võrrelda.

voyager focus uc peakomplekt, dongl ja iphone valgel taustalÜhendus dongli või Bluetoothi ​​kaudu: teie valik

UC Voyager Focuse kulude ja tulude esiplaanile seadmisel tuleb arvestada, et see on peakomplektja mitte ainult paar Bluetooth-kõrvaklappi. Seetõttu on selle toote suurim kaal mikrofoni ja telefoni kombinatsioonis. Kõrvaklappidega katsetamiseks alates AKG ja SennheiserMa kardan tunnistada, et Voyageril on väike alaväärsus.

Kui arvate, et Bluetooth-peakomplekt on konkurent, siis koos 60% madalam hind, see võib saavutada Plantronics toodetega sarnase kvaliteediga (siin Brasiilias), valik võib olla väga selge neile, kes otsivad traadita kõrvaklappe. Kooskõlas sellega meeldivad Voyageri sarjas ka teised tooted 8200 UC, võib see olla parem soov kõigile, kes soovivad lihtsalt head muusikat kuulata.

Valmis

Nagu tootja ise toote veebisaidil teatab, Voyager Focus UC on "Spetsiaalselt ette nähtud kasutamiseks (väljaspool kontorit). Keskmine hind (1899,90 R $), võrreldes teiste samalaadsete peakomplektidega, kinnitab toote kavandatud kasutamist, mida näitab väga kõrge kvaliteet ja potentsiaalne vastupidavus.

Tooteteave on hädavajalik mugavus, kui mõistate kõiki piiranguid ja stsenaariume, rakendades oma kasutusrutiini. Kas olete harjunud, et olete keset kõnet katkestatud? Kas veedate tavaliselt palju aega muusika kuulamisel? Kas soovite juhtmevaba toodet, mis kestab terve päeva, ilma et teil tekiks uimasust? Kui vastasite vähemalt ühele neist küsimustest jaatavalt, on minu arvates hea fookus.

plantronics voyageri peakomplekt mikrofoni fookusega puulaualVõite mikrofoni pöörata vastasküljele ja Focus tunneb selle ära, samuti tagurdab heliväljundit

Kas soovite peakomplekti, mis vastab kõigile teie loendi kvaliteetse heli väljadele? Võib-olla oleks parem valida keegi teine, kes pakub mikrofonita (jah, kõrvaklapid) rohkem hüvitist, sealhulgas Voyageri liin. Selle peakomplekti tõestus on 100% traadita, mille eesmärk on suurem ühilduvus ja ühenduse paindlikkus.

Ükskõik, kas tegemist on USB-peakomplektiga või näiteks P2-P10-adapteriga, saame siis lisada negatiivse punkti. Nagu antud juhul, on Plantronicsi ettepanek selge, milles on lai nimekiri peakomplekte mitmesuguste taskute ja maitse jaoks.

Võitis Voyager Focus UC ja kas arvate, et see muudab teie rutiinset tööd revolutsiooniliseks? Andke meile kommentaarides teada.

 • Heli – 10/9
 • Mikrofon – 6/10
 • Kujundus – 7/10
 • Akud – 10/10
 • Ăśhenduvus – 8/10

8/10

Plantronics Voyager Focus UC

Peakomplektid on loodud neile, kes töötavad tavaliselt kõrvaklappide abil, vaheldumisi mobiiltelefonide ja arvutitega. Seetõttu on see ideaalne neile, kes otsivad seadme automaatseid muudatusi. Mängige kus iganes soovite, telefon tunneb ära ja läheb muudatusteks. Kas soovite helistada? Ta peatas muusika. Kas keegi häiris teid keset kõnet? Kui võtate selle kõrvast, muudab see teie häält kohe, ilma kahtluseta.

Pro

 • Aku kestvus
 • Nutikas esituse / pausi ja mikrofoni juhtimissĂĽsteem
 • Lihtne vahetada ĂĽhendusi dongli ja Bluetoothi ​​kaudu
 • Kõrgetasemeline disain
 • Kerge kaalu ja padja mugavuse tõttu saab kasutada tundide kaupa
 • Aktiivne mĂĽrasummutus jätab mulje, nagu te ei kannaks kõrvaklappe

Miinused

 • Ametlik hind on keskmisest kõrgem
 • Ei tööta juhtmega (ehkki koos mikro-USB-ga)
 • Reaalajas hääle tagasiside võib blokeerida paljusid stsenaariume