Plants vs Zombies mängu mĂĽĂĽakse App Store’is piiratud aja jooksul

Mäng Taimed vs zombid, mis on App Store’i ĂĽks lõbusamaid, korraldab Jaapanis katastroofiohvrite abistamiseks nädalavahetusel kampaania. Vaid kaheks päevaks langeb hind 2,99 dollarilt 2,99 dollarile 0,99 dollarit (iPhone’i / iPod touchi versioon – link) ja 6,99 dollarit 1,99 dollarit (HD-versioon, iPad – link), 100% tulust läheb Rahvusvahelisele Punasele Ristile.

Neile, kellele meeldivad sellised mängud Tornikaitse, Plants vs Zombies on suurepärane ja naljakas. Sa pead oma maja kaitsma “sõbralike” zombide rĂĽnnakute eest, kes jätavad isegi ukse alla sõnumid, et hoiatada, et nad tulevad. Selleks kasutate kõige mitmekesisemaid taimi, millel kõigil on erinev “relv”. Neile, kes inglise keelt mõistavad, on naljakaid olukordi. Kahjuks puudub portugalikeelne versioon, kuid kui soovite sĂĽsteemikeelt muuta, võib mäng olla hispaania, itaalia või prantsuse keeles.

Kuna Brasiilias pole ühtegi mängukategooriat, saate mängude ostmiseks kasutada oma Argentina kontot. See töötab seadmetes, milles töötab iOS 3.0 või uuem versioon.

Näpunäide Fábio Kimuralt