PlayStation allkirjastas virtuaalse reaalsuse prillide uue patendi

Sony on registreerinud virtuaalse reaalsuse prillide patendi. Ja seda fraasi tuleb mõista selle otseses tähenduses. Seekord räägime tõesti prillidest ja mitte peakomplektidest. Teoreetiliselt aitaks seade nägemisprobleemidega kasutajatel konsoolil virtuaalses reaalsuses mängida, kasutades kogemuste kvaliteedi parandamiseks silmade jälgimise süsteemi.

Portaal Siliconera kirjutas, et see vidin võib olla lahendus silmade jälgimise probleemidele, mis tekivad kasutajatele, kes on sunnitud peakomplektiga prille kandma. Sellisel juhul on süsteem loodud isegi kontaktläätsede abil silma liikumise jälgimiseks.

sony tek prillid “data-title =” sony tech prillid – PlayStation allkirjastab virtuaalse reaalsuse prillidele uue patendi – SAPO Tech “> sony tek prillid

See probleem ilmneb seetõttu, et barjääri olemasolu anduri ja kasutaja silma vahel takistab nägemise täpset suunda. Seetõttu näevad kasutajad pildi hägustumist, moonutusi, peegeldusi ja muid takistusi. Koos peakomplekti tavaliste prillide kandmise ebamugavustega.

Pange tähele, et Sony patenteeritud seade ei ole mõeldud kogemuste taasesitamiseks virtuaalses reaalsuses, vaid kasutaja silma jälgimiseks. Praktikas integreeritakse prillides jälgimistehnoloogia ja edastatakse see teave peakomplekti, muutes kogemuse nägemisprobleemidega kasutajatele nauditavamaks.

Pange tähele, et patent ei tähenda, et Sony muudaks selle vidina turustatavaks tooteks. Siiski on võimalik, et saame uue virtuaalse reaalsuse seadmete kohta teada uue põlvkonna PlayStationi konsoolidest.