PlayStation ei tule E3 2019-l

Lisaks sellele, et Sony otsustas 2018. aastal PlayStation Experience’i mitte korraldada, teatas ta sel nädalal, et ei osale ka E3 2019-l. Pange tähele, et puudumine on täielik, kuna seal ei toimu brändikonverentse ega bokse.

“Tööstuse arenedes otsib Sony Interactive Entertainment jätkuvalt uuenduslikke viise kogukonna kaasamiseks,” kirjutas ettevõte Engadgetile saadetud avalduses. „PlayStationi fännid on meie jaoks kõik, nii et tahtsime teha uuendusi, mõelda teisiti ja katsetada uusi võimalusi mängijate rahuldamiseks. Selle tulemusena otsustasime 2019. aastal E3-l mitte osaleda. Uurime uusi ja tuttavaid viise, kuidas oma kogukonda 2019. aastal kaasata ja loodame teiega oma plaane jagada, “lõpetas ta.

See on esimene kord, kui ettevõte on jätnud välja selle valdkonna suurima videomängunäituse numbri ja on kestnud alates 1995. aastast. Eelmise aasta septembris teatas Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios president Shawn Laydeni vahendusel ka, et tänavune PlayStationi kogemus ei lähe läbi, sest neid pole piisavalt. kuvatav sisu, mis muudaks kogemuse piisavalt tasuvaks.

Pidage meeles, et sel aastal otsustas PS4 keskenduda oma E3 esitlusele suurimatele mängudele, mida ta järgmise paari kuu jooksul käivitama peab. Peaaegu kõik esitatavad videod keskenduvad juba välja kuulutatud mängudele, seega on mõned üllatused, mis panevad meid uskuma, et selle otsuse võib seostada ka PS4 elutsükli lõpuga.