PlayStation Now jõuab lõpuks Portugali. Alustamist on oodata varsti

PlayStation Now teenus käivitus algselt 2014. aastal Ameerika Ühendriikides ja on aeglaselt laienenud ka teistesse piirkondadesse. See on pilvemängudel põhinev tellimisteenus, mis on platvorm, mis võimaldab teil voogesitada, ilma et oleks vaja mänge installida.

Selle teenuse eeliseks on juurdepääs pikale PlayStationi kataloogile, alates teisest põlvkonnast kuni PS4 pealkirjadeni, mitte ainult konsoolidel, vaid ka Windowsi arvutitel. PS2 ja PS4 mänge saab PlayStation 4-le soovi korral installida. Kokkuvõttes on selles kataloogis üle 600 mängu viimasest kolmest PlayStationi põlvkonnast, sealhulgas Prey, For Honor, Mafia III ja uusim DiRT 4, et neist mõned esile tuua.

Sony teatas nüüd, et tema voogedastusteenus PlayStation Now jõuab peagi Portugali, mille kuupäev on veel välja kuulutamata ja mis hõlmab uut Euroopa territooriumi, kuhu kuuluvad Hispaania, Itaalia, Norra, Taani, Soome ja Rootsi. Alles hiljuti oli teenuseid võimalik saada Suurbritannias, Saksamaal, Prantsusmaal, Belgias, Hollandis, Šveitsis, Austrias, Luksemburgis ja Iirimaal.

Veebruari alguses algas avalik beetaversioon, mis võimaldab PS4 kasutajatel teenust testida, omades juurdepääsu kogu kataloogile, mida kasutatakse tagasiside kogumiseks. Selleks piisab, kui registreerute beetaversiooniks ametlikul aadressil ja olete testiks valitud. Kui teenus on juba olemas, on igakuine tellimus umbes 15 eurot.