Plex saab MacOS-is võrguühenduseta režiimi; Opera Touch ja Gmail on värskendatud

Viimaste rakenduste värskenduste hulgas on Plex uue rakenduse võitmine kõigi Plex Media Playeri funktsioonidega Macis, mis võimaldab kasutajatel sisu võrguühenduseta vaatamiseks alla laadida.

Muud uued funktsioonid App Store’is hõlmavad brauserit Opera Touch, mis on värskendanud uusi failiedastusvalikuid ja rakendusi Gmail, millel on nĂĽĂĽd uus salajane reĹľiim.

Ilma pikema jututa jõuame uudisteni?

Plex

Populaarne multimeediumisisuhaldur ei valmista kunagi pettumust: iga värskendusega lisatakse platvormile uusi (ja olulisi) funktsioone ning seekord pole see teisiti.

NĂĽĂĽd saavad MacOS-i ja Windowsi jaoks mõeldud rakenduse uues versioonis (lihtsalt nimega Plex) kasutajad võrguĂĽhenduseta vaatamiseks sisu alla laadida ning kasutada kõiki Plex Media Playeri funktsioone. Nii ei saa Plex Media Player enam värskendusi alates 2020. aasta jaanuarist – see tähendab HTPC-mängija sätete ja telereĹľiimi toetuse lõppemist.

Rakenduse Plex avaekraan

Sellega julgustab arendaja Apple TV omanikke kasutama POS-i meediumipleieri alternatiivina spetsiaalset rakendust tvOS-i jaoks, samuti uut rakendust macOS-i ja Windowsi jaoks, millel on kõik meediumipleieri funktsioonid.

Opera Touch


Opera Touch Browseri rakenduse ikoon

Uusimate värskendustega Ooper võimaldab nüüd kasutajatel igat tüüpi faile iOS-i ja Android-i kaudu üles laadida See voolabolgu need fotod, PDF-id, ZIP-failid ja palju muud (kuni 10 MB tükk). See tähendab, et nüüdsest on võimalik Maci / PC ja sama konto all registreeritud mobiilseadmete vahel viivitamatult failiedastusi teha.

Opera Touchi värskendused

Oluline on märkida, et see ĂĽlekanne ei toimu Bluetoothi ​​või Wi-Fi kaudu, vaid Opera serveritest. Nii et teil on ĂĽlekantud failide viimasesse seadmesse salvestamiseks kuni kaks päeva – pärast seda aega kustutatakse failid serverist.

Gmail


Gmaili rakenduse ikoon: Google'i e-post

Google’i e-posti klient on uuendatud huvitava uue salajase reĹľiimiga, kus on võimalik keelata edastamine, vaadata fotosid ja alla laadida sõnumeid.

Lisaks on võimalik määrata teatud sisu (saadetud või vastuvõetud) aegumiskuupäevad ja paremini kontrollida teie teavet.

9to5Mac kaudu