Pling Messenger untuk OS X

Pling Messenger on suurepärane kõnesõnum Macile ja iPhone / iPod touchile

Niipea kui nägin Messengeri seadmineMulle meeldib see, mida näen, kahel lihtsal põhjusel: ta on kõnepostil põhinev kõik sõnumitooja ja ilusa liidesega.

Pling Messenger on häälsõnum vajutage rääkima mis aitab inimestel suhelda kiiresti ja loomulikult. Saatke inimestele või gruppidele sõnumeid lühisõnumite ja inimhäälega.

Messengeri installimine OS X-ile

Neile, kes veedavad terve päeva arvuti taga istudes, nagu mina, ei ole selle teenuse mõte töövoog ära hoida, sest Plingi abil on võimalik saata kiiret helisõnumit üksikisikutele või inimrühmadele, vähendades meilide ja / või telefonikõnede arvu tarbetu.

Maci versioon töötab OS X-i menüüribal. Sellel klõpsates kuvatakse teie vestluste ajalugu. Vestluse alustamiseks lisage kontakt ja vajutage rääkimise ajal mikrofoniikooni. Kui olete valmis, vabastage nupp. Valmis. Kas märkasite, et ütlesite sõnumi keskel suure segaduse ja soovite saatmise tühistada? Eemaldage hiir mikrofonist.

Messengeri installimine iOS-ile

Rakenduse töö iPhone / iPod touchi jaoks on põhimõtteliselt sama, loomulikult ainult täielikult puutetundliku liidesega kohandatud. Teel viibijatele sobib see ideaalselt nendeks aegadeks, kui silm ei näe iPhone’i ekraani (sõitmine, tee ĂĽletamine, jalgrattaga sõitmine, paljude muude olukordade kõrval).

Kui teenuse kasutaja pole teenuses registreeritud, on võimalik e-posti teel saata link sõnumile, mida hostitakse Plingi serveris ja millele pääseb juurde veebisaidi kaudu. Tulevikus soovivad nad lisada võimaluse lisada dokumente ja saata muud tüüpi meediume, muutes Plingi palju suuremaks kui kõnepost.

Kui teie huvi on äri, pakub Pling lisaks teiste sotsiaalsete rakendustega integreerimisele mugavust grupikasutajatele, helihaldust, heli krüpteerimist, analüüsi, failide jagamist ja kohe, nagu ma ütlesin, failide jagamist.

Konkurents on olemas ja Plingil ei ole lihtne Voxerit, TalkBoxi ja isegi WhatsApp Messengeri, millel on see kõneposti funktsioon, hämaraks muuta. Kuid ei saa eitada, et rakenduse liides – ja kättesaadavus Macis – on konkurentsi tugev kĂĽlg.

Kas see on seotud?


Messengeri ikooni paigutamine OS X-i jaoks Pling

Tasuta | 25,1 MB | nõuab OS X 10.7 või uuemat versiooni. Ühildub 64-bitiste Macidega.Arendaja: DE-DE.

Märk / suur nupp - saadaval Mac App Store'is

Messengeri ikooni installimine iOS-i jaoks Messengeri seadmine

Tasuta | 10,9 MB | Nõuab iOS 5.0 või uuemat versiooni. Ăśhildub iPhone’i / iPod touchiga.Arendaja: DE-DE.

Suur märk / nupp - saadaval App Store'is