Pocket Castsi kasutamine Linuxis

Podcastide populaarsus kasvab siin Brasiilias ja suuremad ettevõtted toetavad seda sisuvormingut, näiteks Spotify. Taskuhäälingusaadete tarbimiseks on mitu võimalust ja Pocket Casts on üks peamisi rakendusi selleks otstarbeks.

Androidile ja iOS-ile tasuta saadaval oleval Pocket Castsil on Pocket Casts Plus’i tellimuse kaudu ka töölauaversioon, mis on tasuline – 1 dollar kuus või 10 dollarit aastas.

Praegu on Pocket Castsil ametlikult Windowsi, MacOSi ja veebi versioonid ning selles postituses näitame teile kahte võimalust teenuse kasutamiseks pingviinide platvormil.

Veebisaidi rakendus

Esimene viis on võib-olla kõige selgem ja lihtsam. Oleme siin mitu korda veebirakendustest rääkinud ja seekord pole sellel mingit vahet.

Kuna Pocket Casts on saadaval veebi kaudu, on seda võimalik kuulata otse brauserist või luues veebirakendus, kasutades Chrome’i ennast (millel on võimalus meediumit juhtida klaviatuuri kaudu) või muid teenuseid, näiteks Nativefier või Jää.

Mitteametlik taotlus

Teine võimalus on kasutada mitteametlikku rakendust, mille on teinud Ricardo Feliciano (mitte meie autor) ja saadaval Githubis. See rakendus on saadaval snap- ja .deb-pakettide kaudu, mis sisaldavad kõiki veebiversiooni põhifunktsioone, ja süsteemses salves olevate ikoonidega, mis võimaldavad teil sisu peatada, mängida, edasi ja tagasi kerida.

Pocket Castsi kaudu saate ka kuulda Diocast, meie podcast on võetud reede elust.

Diokast taskukastidel

Kas kuulate taskuhäälingusaateid? Milline platvorm on teie lemmik seda tüüpi sisu tarbimiseks? Jäta kommentaar!

Kui teil on tehnoloogia kohta küsimusi või soovite oma teadmisi kogukonnaga jagada, Diolinux Plus see on selleks ideaalne ruum. Tule ja saa osa meie kogukonnast!

Järgmine!


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.