POCO F2 Pro: üksikasjad esimese POCO nutitelefoni kui iseseisva kaubamärgi kohta

Aasta alguses muutus Xiaomi perekonna alambrändiks olev POCO Hiina tootjast sõltumatuks ja peagi ilmusid kuulujutud, et ta valmistub maailmale uue nutitelefoni teatavaks tegema. NĂĽĂĽd on veebikaubanduse platvormi Gearbest kord registreerida mudel veebisaidil ja avaldada pilte väidetava POCO F2 Pro kohta. Ăśks neist viitab “taskukohasemale” hinnale.

2018. aastal tutvustas vana Xiaomi kaubamärk Pocophone F1, ainukest POCO toodetud nutitelefoni, mis lansseeriti ka Portugalis, algväärtusega 330 eurot. E-kaubanduse platvormi andmetel on ettevõtte järgmine nutitelefoni väärtus, väidetavalt POCO F2 Pro nime all, „kättesaadavam”, täpsustamata isegi võrdlusterminit. See fraas on pildil, mis on veebisaidile telefoni postitatud, ilma hinnajaotuseta.

Teabe kohaselt integreerib mudel lisaks kiiretele kuludele ka ettevõtte “võimsama kiibistiku” ja “suurepärase kaamera”. Usaldades veebisaidil saadaolevat teavet, ilmub nutitelefon kahes versioonis: 8 GB RAM / 256 GB ROM ja 6 GB RAM / 128 GB ROM. Värvide osas võib see olla saadaval lilla, halli, sinise ja valgena.

Märtsis kinnitas POCO India peadirektor C Manmohan veebiseminaril, et nutitelefon ei oleks Redmi K30 Pro-ga sarnane versioon. Kuid selle teabe abil võiksid kuulujutud, et see nutitelefon võib olla Xiaomi sarnane, tunda rohkem. Tiiser soovitab näiteks tõelist “täisekraani” ilma sälguta ja ĂĽmmargust kaameramoodulit, nagu Redmi K30 Pro.

Redmi K30 Pro “data-title =” Redmi K30 Pro – POCO F2 Pro: Seal on ĂĽksikasjad esimese POCO nutitelefoni kui iseseisva kaubamärgi kohta – SAPO Tech ”> Redmi K30 Pro

POCO F1, ainus endise Xiaomi kaubamärgi toodetud seade, debüteeris nutitelefonide turul 2018. aasta augustis, saabudes kvaliteedi lubadusega umbes 300-eurose “taskukohasema” hinnaga. Sellel nutitelefonil on Qualcomm Snapdragon 845 protsessor, 6 GB RAM, 6,18 tolline FullHD + LCD ekraan, kaks 20 MP + 5 MP tagakaamerat ja 20 MP esikaamera.

Telefon kogub populaarsust kogu maailmas, eriti Indias, ja Manu Kumar Jaini sõnul edestab POCO F1 OnePlus 6 kui riigi enimmüüdud nutitelefoni.