Pokémon Company kuulutab välja iOS-i mängu, mis jälgib teie und!

Lubage mul öelda ja korrata: mängumaailm on 2019. aastal täies hoos – ja me oleme endiselt aasta keskel! Ligi kaks nädalat pärast uue mobiilimängu reklaamimist koostöös Nintendoga Pokemoni ettevõte eile Tokyos (Jaapanis) toimunud konverentsil tutvustati mitmeid uusi tooteid, sealhulgas mänge, tarvikuid ja teenuseid. Teave on CNET.

Magav Pokemon

Magav Pokemon

Kui PokĂ©mon GO kasutajad tĂĽdivad olendite otsimisest mängus, saavad nad varsti puhata ja – sõna otseses mõttes – magada, et neid treenida Magav Pokemon.

Järgmine mobiilimäng frantsiisis võimaldab teil treenida Pokemoneid magamise ajal ning saada muid hüvesid heade magamisharjumuste eest.

Mängu täpsustamiseks, ĂĽtleme näiteks, et see on diferentseeritud, ĂĽtleb Pokemon Company, et mäng lubab “sellist mängukogemust nagu ĂĽkski teine”.

Pokemon Sleep ilmub iOS-i ja Android-i jaoks 2020. aastal ning töötab veelgi paremini Pokemon GO Plus Plus, uus seade, mis võimaldab mõõta teie une kvaliteeti, nagu näeme allpool.

Pokemon GO Plus Plus

Pokemon GO Plus Plus

Kaubanimede koondamine võib olla otstarbekas, kuna uue seadme ja PokĂ©mon GO Plus’i sarnasused on suured.

Neile, kes ei tea, millest ma räägin, on Pokémon GO Plus 2016. aastal välja lastud Bluetooth-käevõru, mis võimaldab kasutajatel saada mänguteatisi randmel, liikvel olles.

Pokémon GO Plus Plus täidab kõiki selle käevõru funktsioone, kuid sellel on mõned lisatehnoloogiad, mis võimaldavad mõõta une kvaliteeti, aidates kaasa Pokémoni unemängu statistikale. Sel juhul asetage magamise ajal seade (mis näeb välja nagu lame Poké Ball) küljele ja see sünkroonib kõik teie öised andmed teie nutitelefoniga (iOS või Android).

Pokemoni kodu

Pokemoni kodu

PokĂ©mon Home on omakorda veebipõhine salvestus- ja sĂĽnkroonimisteenus “kõigi teie Pokemonite ĂĽhinemiseks”.

LĂĽhidalt öeldes toimib platvorm kasutajate saavutuste ja edusammude haldamise keskusena PokĂ©moni frantsiisi mitmetes pealkirjades (sealhulgas jõukas Pokemoni mõõk ja kilp) – kas iOS-is, Androidis või Switchis (Nintendost). See teenus käivitatakse 2020. aasta alguses.

Pokemoni meister

Pokemoni meister

Viimased iOS-iga seotud Pokémon Company uudised on veel üks mäng nimega Pokemon Masters. Pealkiri on DeNA-ga sõlmitud partnerluse tulemus ja see ilmub hiljem sel aastal.

Kuigi mängu kohta on harva ĂĽksikasju, ĂĽtlevad arendajad, et pealkiri “laseb teil võidelda oma lemmik PokĂ©moni treeneri kõrval RPG põhisarjast”. Eeldatavasti töötab see rakendus koostöös pilvemälu platvormidega, nii et saate oma Pokemoniga mängida kõikjal.

· • ·

Pokémoni ettevõte teatas mõnest teisest väikesemahulisest uudisest, näiteks partnerlusest teiste ettevõtetega ja filmi “Pokémon: Detektiiv Pikachu” sarnase pealkirja loomise kohta Switchi jaoks. Ettevõte teatas ka, et annab peagi ilmuvate uudiste kohta täpsemat teavet.

Rahutu?