Pokemon Go: Buddy Adventure lubab tuua virtuaalsed koletised reaalsesse maailma 2020. aasta alguseks

Pokemon Go: Buddy Adventure lubab tuua virtuaalsed koletised reaalsesse maailma 2020. aasta alguseks

Niantic teatas, et peagi on uudiseid populaarse Pokemon Go mängu kohta. Pärast GO Battle League’i väljakuulutamist teatas ettevõte, et 2020. aastal saabub ka uus mitme mängijaga liitreaalsuse funktsioon. Buddy Adventure võimaldab mängijatel tuua teie lemmik virtuaalsed koletised reaalsesse maailma seiklusteks. uus.

Mängutegija sõnul kasutab see uus funktsioon Apple’i ja Google’i liitreaalsuse platvorme, et tuua mängijatele interaktiivsem kogemus, mis lähendab neid nende virtuaalsetele sõpradele. Buddy Adventure’i kaudu saavad kasutajad oma valitud PokĂ©monidega sĂĽgavamalt suhelda, mitte ainult ei saa uurida maailma ja õpetada neid võitlema teiste koletistega, vaid ka suurendada oma sõpruse taset mängu ja spetsiaalsete marjade abil. .

Kokku on neli erinevat sõprustaset ning kui treener ja tema Pokemon saavad sõpradeks, “avanevad” uued võimalused. Esimesel tasandil, mida nimetatakse “headeks sõpradeks”, hakkavad Pokemon kasutajat kaardil jälgima. Saates “Suured sõbrad” saab ta mängijateni tuua erilisi esemeid. Kui tase jõuab kõrgeimale tasemele, “Ultra Buddy” ja “Best Buddy”, suudab Pokemon täpselt treenerile huvipakkuvad asukohad kindlaks määrata ja isegi Combat Power’i tõuke saada, kui see on valitud.

Lisaks uuele interaktiivsemale reĹľiimile lubab Niatic ka mitme mängijaga versiooni. Mängijad saavad jagada liitreaalsuse kogemusi teiste treenerite ja nende Pokemonitega. Ettevõtte teatel saabub mitmikmängu reĹľiim pärast Buddy Adventure’i ametlikku käivitamist 2020. aasta alguses.