Pokemon GO kasvas uuesti ja teenis 2019. aastal 270 miljonit dollarit

Kuigi Pokemon GO pole enam “maailma suus”, jääb see nutitelefonide jaoks kõige kasumlikumaks mänguks ja 2019. aastal kasvab see isegi tulude osas. Iga-aastase Eggstravaganza ĂĽrituse kolmandast väljaandest ajendatuna suutis Niantic konsolideerida Pokemon GO tulude märkimisväärse kasvu võrreldes eelmise aastaga. AinuĂĽksi aprillis ĂĽletasid liitreaalsusega mängud 65 miljonit dollarit, registreerides 2018. aasta samal perioodil 15% kasvu. Andmed pärinevad Sensor Towerist.

Pokémon GO on 2019. aastal enim teeninud rakenduste edetabelis seitsmendal kohal, võrreldes eelmise aasta kümnenda kohaga. Mis puutub videomängudesse, siis see on Clash of Clansist kuues.

Ajal, mil ettevõte on lõpetamas oma uue liitreaalsusega mängu Hatty Potter: Wizards Unite, mis on juba beetaversiooniga mitmes riigis, turule toomist, on Pokemon GO fenomen jätkuvalt tohutute arvude salvestamine. 2019. aasta esimese nelja kuu jooksul kulutasid kasutajad umbes 270 miljonit dollarit mängusisestele mikrotehingutele, App Store’ile ja Google Playle, mis on 33% -line kasv võrreldes 2018. aastaga, mis oli kokku ainult “ainult” 203,5 miljonit dollarit.

Huvitav on see, et Jaapani ja Ameerika Ühendriikide mängijad kulutasid 2019. aastal mängudele umbes sama palju, moodustades umbes 34% tuludest ehk 92 miljonit dollarit. Eelmisel aastal registreerisid Jaapani mängijad 3% rohkem oste kui ameeriklased.

10. mail kinodesse jõudva Detektiiv Pikachu filmi tähistamiseks tutvustab Niantic mängus erilisi sündmusi ja koosviibimisi alates tänasest ja kuni 17. maini. Esiteks ilmuvad mängus sagedamini kõik filmis ilmuvad Pokemonid. Filmile viitavad isegi Raidi lahingud kuni 20 mängijaga rühmadele ja väliuuringud, kus teie avatari jaoks on piiratud koguses kogutavaid esemeid. Fotopoosimiseks on lahutamatul Pikachul detektiivmüts. Uut näete ülaltoodud videost.