Pokemon GO mäng iOS-ile ilmub kogu maailmas juuli lõpus

Pokemon GO, uus mäng Nintendo frantsiisis (Nianticu kaudu), ilmub kogu maailmas juuli lõpus. Kuid see on välja antud mitmes riigis, näiteks Uus-Meremaal ja Ameerika Ăśhendriikides. Vähem kui nädala jooksul on mäng tekitanud tohutuid vaidlusi iPhone’i kasutajate seas, kes teatavad probleemidest, mis on seotud aku liigse tarbimisega.

Fännid on seda kaua oodanud ja PokĂ©mon GO-l pole Brasiilia App Store’i jõudmise kuupäeva. Nianticu tootja sõnul on see juuli jooksul saadaval mitmes riigis. Need, kellel on Ameerika Apple ID, saavad tavapäraselt alla laadida, kuid kuna registreerimine on piiratud IP-ga, on inimestel väljaspool käivitusriiki raske mängida.

Algsest mängust erineva keskkonna ja looga kasutades loob Pokemon GO mobiilseadmete ressursse väga kaasahaarava mängu loomiseks, kus kasutaja kasutab geograafilist asukohta ja liitreaalsust rüütlikoletiste jahtimiseks, pannes mängija sõna otseses mõttes kõndima kohta, kus nad neid tabada võivad. nad.

Selle saagi hõlbustamiseks on olemas isegi tõeline käevõru: Pokemon GO Plus.

Pokemon GO Plus

Kauaoodatud mängu on iPhone’i kasutajad kritiseerinud seadme aku liiga suure tarbimise pärast. Veebisait Mashable lõi isegi testi, mis äärmuslikes olukordades tõestab, et iPhone’i aku peab töötavate mängude korral vastu vaid kolm tundi. Seetõttu on aku säästmiseks ja autonoomia tagamiseks soovitatav kasutada näpunäiteid.

Lõpuks proov, mis inimestele Pokemon GO mängides väga meeldis. Mängu täiustatud reaalsuse tõttu satuvad mängijad võõrastesse kohtadesse, et suuta Pokemonit kinni pĂĽĂĽda – see on seadnud võimud valves mitmesse riiki. Austraalias peab politsei esitama avalduse, milles palutakse kedagi mängides ohtlikes kohtades riskida.

Kõige nooremate jaoks on oluline meeles pidada, et see on väga vana frantsiis. Ametlikult käivitati kakskümmend üks aastat tagasi mänguna Mängupoiss, väikesed olendid on näidanud oma nägu animasarjas (kuna tegelane Pikachu sai kuulsaks kogu Brasiilias), mangas ja ka mitmes filmis.