Pokemon GO saab värskenduse; vaata, mis mängus muutub

Kontrollige kõike, mis on muutunud Pokémon GO 0.33.0 värskendusnumbris. Nüüd on erinevate Pokemoni leidmise süsteem oma nime muutnud.

Pokemon Go

Rakendus Pokemon GO See esmaspäev (08) sai värskendused Androidile ja iOS-ile ning toob mängu sisse mõned uudised ja muudatused, samuti veaparandused ja täiustused koletiste püüdmise süsteemis.

Värskendusnumber 0.33.0 toob mängu olulises osas muudatusi. SEE “Sulge”, kus mängija näeb lähimat Pokemonit, on asendatud “Välimus”, mis näitab nĂĽĂĽd ainult kõige lähemaid koletisi.

Selle tulemusel on mängijate tegevuste valik vähenenud ja Pokemonit on vähem, kuid neid uuendatakse sagedamini.

Edasistes värskendustes peaks Niantic tagasi tulema “Sulge” teistmoodi. USA-s katsetatakse uut sĂĽsteemi ja see näitab sellel väljal Pokestopi pilti, kust on võimalik leida konkreetne Pokemon, lisaks sellele, et kaardil näidatakse ka tee sellele.

rahuvaheline

Vaadake, mis on Pokemon GO 0.33.0 värskenduses muutunud

Mängijate tegutsemisulatus on vähenenud. See tähendab, et need ilmuvad ainult Pokemoni radaril, mis on uutes võimalustes tõesti käe-jala juures “Välimus”.

Kui valite Hüüdnimi ja kahetsen, meil on häid uudiseid. Seadetes saate valida uue mängija nime, kuid valige targalt, sest saate seda muuta ainult üks kord.

NĂĽĂĽd annab see samm ka XP. Ăśhe käigu eest saate 10 XP “Väga kena”, 50 XP ĂĽhele “Väga kena” ja 100 XP ĂĽhe saagi eest “Erakorraline”.

Kiirustavad mängijad pälvisid Nianticilt ka erilist tähelepanu. Sõnum ilmub siis, kui kiirendate mängu avamise ajal. Kui olete kaasreisija, on okei jätkata mängimist, kuid ärge kunagi mängige sõidu ajal.

Tänav akusäästja Ka iOS on tagasi. See funktsioon on alati Androidiga ja aitab säästa nutitelefoni akut, kui see on näiteks taskus.

Vale tekstis ja medalites tehti ka muid väiksemaid parandusi.

Kuidas seda muuta HĂĽĂĽdnimi Pokemon GO-s

muutus-hĂĽĂĽdnimi-pokemon-go

Nime muutmiseks minge aadressile “Seaded”, klõpsates Pokeballil ja seejärel hammasratta sĂĽmbolil. ValigeHĂĽĂĽdnime muutmine“ja “Jah”.

Valige oma uus nimi ja kinnitage klõpsates “HĂ„STI”. Ă„rge unustage, et seda saab teha ainult ĂĽks kord, “vali targalt, PokĂ©moni meister”.

Ärge unustage vaadata meie Pokemon GO õpetusi ja näpunäiteid.

Allikas: Kotaku