Pokemon GO värskendatakse spordikeskuse uudistega

Käivita, see Pokémon GO Android-värskendus on nüüd Brasiilias saadaval

Pokemon GO uuendatakse ja jõusaal on tagasiKas olete valmis veel Pokemon GO jaoks?

Pokemon GO, mille nädala alguses oli jõusaalil keelatud “trenni teha”, värskendatakse versioonile Androidile versioon 0.67.1 ja iOS-ile 1.37.1. Brasiilias on Androidi versioon nĂĽĂĽd allalaadimiseks saadaval, samas kui iOS ilmub mõne tunni pärast.

Selle uue funktsiooni abil saavad Pokémoni treenerid sel ajal palju rohkem rõõmu ja seotust jõusaalilahingud. See on mängu suurim uuendus, mis tähistab esimest väljaandmisaastat.

NĂĽĂĽd, see jõusaali ikooni saab pöörata täpselt nagu PokĂ©Stops, saate ka siin teenida märke, astuda kõrgemale, saada uusi esemeid ja isegi võidelda väga võimsate Pokemonitega, mis on lihtsalt “Raid Bossid”.

Lisateave uue kohta

Raid lahingud: Treenerid saavad osaleda kogu maailmas “Raid lahing” jõusaalis. See uus funktsioon on a ĂĽhistuline mäng, kus kuni 20 treenerit võitleb ĂĽlivõimsa Pokemoniga. Kui lööte selle vähem kui 5 minutiga, on mängijatel võimalus proovida seda olendit kinni pĂĽĂĽda ja meeskonnas on keskmisest kõrgem PokĂ©mon.

Raid boss: Pärast peksmist a Raid boss, kogub treener mitmeid auhindu, sealhulgas uusi esemeid nagu Rare Candy, Golden Razz Berries ja kahte tüüpi kuulsaid Techinal Machinesi, põhimängu TM-sid: Fast and Charged. Harvad kommid muutuvad teie kasutatavaks Pokemoni kommiks, samas kui kuldne Razz Berry suurendab võimalust metsikut Pokemoni kätte saada või maksimeerida jõusaalis Pokemoni motivatsiooni.

Märk: Koolitajad saavad kokku liita võideldes võidelda oma märgi tasemega, andke jõusaalis Pokemonile ja pöörake ikooni Jõusaal esemete võitmiseks. Mängijatel on võimalus saada boonusesemeid ja suurendada oma jõusaali saavutusi, tõstes oma märgi taset.

Lahing: Iga Pokemoni preemia peab olema ainulaadne. Näiteks ainult Blissey, Tyranitar, Dragonite ja nii edasi. Vastasmeeskond võitleb selle Pokemoniga kindlas järjekorras. Pokémon lahkub jõusaalist, kui motivatsioon jõuab 0-ni, samal ajal kui see väheneb, kaotab koletis ajutiselt lahingupunktid.

Millal jõusaal tööle hakkas?

Pokémoni ettevõtte sõnul on pärast seda, kui kõik piirkonnad saavad värskenduse, Raid lahingud ja spordisaalid lõpuks taas tegutsema. Praegu on ainult värskendatud versioon, kuid pole väljalaset Jõusaal.